Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Sakalas - Sakalo matymas sapne reiškia didelį moterų palankumą. Sakalo sugavimas sapne reiškia džiaugsmą, o, jei gaudant sugauti nepavyksta - pelno netekimą. Sužeisto sakalo matymas - gailestingumą. Aukštai lekiantis sakalas - garbės pakilimą. Sakalo pardavimas kitam žmogui - laimės netekimą. (0)
Sakykla (bažnyčioje) - Sakyklos bažnyčioje matymas reiškia gerą ir linksmą gyvenimą. Jei sapne sakykloje kunigas sako pamokslą, greitai išgirsite gerą naujieną. Pačiam būti kunigu ir sakyti pamokslą sakykloje reiškia didelę garbę. (0)
Sala - Salos matymas sapne reiškia didelę garbę. Plaukimas vandeniu į ją - laimę santuokoje. Į salą plaukti išsirengus nuogai reiškia, kad reikia saugotis galimos nelaimės kelionėje. (0)
Saldus - Sapne saldžių daiktų valgymas reiškia susidūrimą su nemalonumais. Saldžių pyragų valgymas - pilvo ligą. (0)
Samanos - Samanų rinkimas sapne reiškia kitų pasigailėjimą. Samanų matymas ant stogo reiškia, kad kam nors kitam ištiesite pagalvos ranką. Samanų slėpimas sapne perspėja, kad saugotumėtės visokių užsislėpusių žmonių, kad jie neįklampintų varguose. (0)
Sąnariai - Žmogaus sąnarių matymas sapne turtingiems reiškia nepaprastą vargą, o neturtingiems - praturtėjimą. Sulaužytų sąnarių matymas sapne perspėja apie galimus smūgius. (0)
Santaika - Susitaikymas su priešais sapne perspėja, kad saugotumėtės visokių nemalonumų. O sapne kitų matymas sudarant tarpusavio santaiką - apgaudinėjimą. (0)
Sargyba - Sapnavimas, kad negalite praeiti pro sargybą, reiškia pasiaukojimus dėl kitų. Buvimas sargyboje sapne parodo, kad reikia atidžiau prižiūrėti savo turtą nuo kitų noro jį pasisavinti. (0)
Saulė - Šviečiančios saulės matymas sapne reiškia ramybę ir didelį džiaugsmą. Tekančios saulės matymas - ateinančią pagalbą iš kitų. Nusileidžiančios - visų darbų ir vargų užbaigimą. Kraujo spalvos - sunkumus. Saulės matymas sapne tiesiai virš galvos reiškia, kad vasara ateis laiku. (0)
Savižudis - Savižudžio matymas sapne primena, kad reikia pasirūpinti savo draugais. Savižudžio sulaikymas nuo savižudybės reiškia geraširdiškumą. Sapnavimas, kad nusižudyti nori jauna panelė, reiškia, kad reikia pasirūpinti mylimojo (ar mylimosios) reikalais. Jei sapne Jūs esate savižudis, toks sapnas rekomenduoja pasirūpinti savišvieta. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2023 Likimas.lt