Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Eglė - Jei sapnuojate žalią eglę, žiema bus šilta ir graži. Jei sapne matote Kalėdų eglutę, tai reiškia šeimyninę laimę. Jei pastaroji dar ir apkabinta kankorėžiais, laukite šeimos padidėjimo. Jei sapne dovanojate mažas eglutes Kalėdoms, gyvenimas bus sėkmingas. O jei patys jas gaunate, tai reiškia didelį džiaugsmą. Jei sapnuojate pilną vežimą, vežantį egles, seksis meilėje. Jei sapne egles vežate Jūs, toks sapnas gali reikšti vestuves. (2)
Egzaminas - Egzaminų sapnavimas neretai reiškia sunkumus ar nelaimę. Jei sapnuojate, kad laikote egzaminą raštu, artimiausiu laiku galite gauti nemalonią žinią. Jei sapne esate egzaminuojami, susipyksite su pažįstamais. Jei sapnuojate, kad neišlaikote egzaminų, tai reiškia ilgą ir sunkią ligą. O jei sapne išlaikote egzaminus, vadinasi atsikratysite vargų. P. S. ši reikšmė negalioja, tiems, kurie artimiausiu laiku turi laikyti egzaminus, nes jie sapnuoja ne dėl to, kad tai turėtų kažką reikšti, o dėl to, kad daug apie tai galvoja. (1)
Eilės - Jei sapnuojate, kad rašote eiles, toks sapnas reiškia didelį sielvartą, bet jei matote kitus tai darant, priešingai, tai reiškia džiaugsmą. Jei sapne eiles sakote publikai, vadinasi artimiausiu laiku išgarsėsite. (0)
Elgeta - Jei sapne matote elgetą, tai dažniausiai reiškia didelę namų nelaimę. Jei sapnuojate, kad daug elgetų gieda giesmes, tai reiškia gyvenimo pablogėjimą. Bet jei sapne elgeta gražiai apsirengęs, tai reikš jau gyvenimo pagerėjimą. Jei sapne elgeta bus su gražiais baltais rūbais, greitu laiku pasitrauks visi sunkumai. Jei sapnuojate, kad elgeta joja arkliu, reiktų saugotis namų vagies. (0)
Elnias - Jei sapne matote elnią, artimiausiu laiku turėtumėte sulaukti nepaprastos, džiaugsmą nešančios, naujienos. Jei sapnuojate, kad elnias yra įkinkytas į vežimą, tai galėtų reikšti sunkų, bet pelningą darbą. Jei sapne matote elnią kartu su mažais elniukais, tai turėtų reikšti turto padidėjimą. Jei sapnuojate, kad Jums pavyko pagauti elnią, Jūsų sveikata yra tikrai gera. (0)
Erškėčiai - Erškėčiai sapnuose dažniausiai reiškia blogus draugus. Jei sapnuojate, kad mindote erškėčių krūmą, pavyks atsikratyti blogų draugų. Jei sapnuojate, kad erškėčius nešiojate rankoje, galima sunki liga. Nukristi į erškėčių krūmą reiškia sunkią, bet laimingą operaciją. Erškėčiai ar kiti dygliai taip pat gali reikšti ir apgaulingą meilę. Jei sapne matote raudonus erškėčių žiedus, vadinasi už laimingą gyvenimą teks sunkiai pakovoti. Jei sapnuojate, kad kad matote ant erškėčių krūmo sėdinčią ir verkiančią gražią panelę, laukia liūdesys ir tikrai dideli ateities vargai. (0)
Eržilas - Jei sapne girdite žvengiantį eržilą, sulauksite geros naujienos. Jei sapne matomas eržilas yra baltas ir riebus, toks sapnas ūkininkams reiškia turtų padidėjimą, o kitiems žmonėms - gerą uždarbį. (0)
Etiketė - Jei sapne matote ar kur nors lipdote etiketę, tai reiškia sėkmę prekyboje, o jei sapnuojate, kad etiketę nulupate nuo kokios nors prekės, saugokitės nemalonių bylų. Raudonos etiketės lipdymas reiškia pasisekimą prekyboje, baltos - gerą ir švarų verslą, o geltonos - nusiminimus. (0)
Evangelįja - Jei sapne girdite kunigo skaitomą evangeliją, toks sapnas reiškia didelį džiaugsmą ir garbę. Jei evangeliją skaitote Jūs, vadinasi, greitu laiku būsite garbingu žmogumi. O jei sapnuojate, kad perkate evangelijos knygą, tapsite labdaringu žmogumi. (0)
Ežeras - Sapnas, kad maudotės ežere reiškia didelį džiaugsmą. Jei matomo ežero vanduo švarus, tai reiškia laimingą ateitį, o jei nešvarus - didelius nemalonumus. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2023 Likimas.lt