Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Abėcėlė - Jei sapnuojate abėcėlę, vadinasi, yra labai svarbių, su mokslu susijusių reikalų, kuriais reikia pasirūpinti. (1)
Adata - Jei sapne su adata ką nors siūnate, vadinasi sulauksite sėkmės. Žvilganti adata reiškia dideles ir nemalonias bylas. Jei su adata Jums kas nors įduria, vadinasi reikia pasisaugoti liežuvautojų. (0)
Administracija - Administracijos (įvairių aukštų pareigūnų) sapnavimas reiškia, kad galimi nemalonumai. Jei sapnuojate, kad esate vienas iš šių pareigūnų ir dalyvaujate jų veikloje, vadinasi artimiausiu laiku turėsite labai didelę bėdą. Jei sapne atsistatydinate iš šių pareigų, tada priešingai - artimiausiu laiku sulauksite gyvenimo pagerėjimo. (0)
Adomas ir Ieva - Jei sapne matote Adomą ir Ievą, vadinasi greitu laiku sulauksite šeimos padidėjimo. Jei su jais kalbatės - reiškiasi gyvensite labai ilgai. Jei sapnuojate, kad Adomą ir Ievą išvarote iš namų, reiškiasi galimas vargingas gyvenimas. (0)
Adresas - Jei sapne matote ar rašote adresą, vadinasi laukia sunkus ir nemalonus darbas, o jei ilgai to adreso ieškote, vadinasi teks sugaišti daug bereikalingo laiko. (1)
Advokatas - Jei sapnuojate advokatą, vadinasi būsite įvelti į kažkokią nemalonią bylą. Jei sapne klausysite advokato - bus didelių nuostolių. Jei su juo tarsitės kažkokios bylos reikalais, tai - teks išleisti nemažai pinigų veltui. Jei sapne matote advokatą, ginantį kažkieno kito bylą, reikėtų pasisaugoti blogų patarimų. (0)
Aguonos - Jei sapne matote žydinčias aguonas - bus proga gražiai apsirengti. Jei jas valgote - reiktų saugotis miego (užmigimo ne kur nereikėtų), kad užmigus neįvyktų kokia nors nelaimė. (0)
Agurkai - Jei sapne matote žydinčius agurkus, vadinasi iš vaisių turėsite daug naudos. Jei valgote agurkus ir jie būna kartūs - reiškia sunkią ligą, o jei rūgščius - nesėkmes darbuose. (0)
Akys - Jei sapne matote gražias akis, vadinasi pasiseks meilėje. Jei sapnuojate, kad akys silpnos - saugokis blogų draugų. Jei sapne matomos akys mėlynos - bus viskas gerai, o jei juodos - galima klasta ir nemalonumai. (0)
Aklas - Jei sapnuose matote aklą žmogų, vadinasi sulauksite didelio trukdymo Jūsų darbuose. Jei sapne Jūs esate aklas (-a), reiškia artėjant nelaimę. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3, 4.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2023 Likimas.lt