Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Radinys - Sapnuoti, kad kažką randate reiškia didelį pasisekimą gyvenime. Bet jei rastą daiktą sapne pametate, saugokitės, kad iš tikro ko nors nepamestumėte. (0)
Raktas - Žvilgančio rakto matymas vyrams reiškia gerą ir atsargų gyvenimą, o moterims - gerą ir malonų vyrą. Sapne rakinimas su raktu perspėja, kad saugotumėtės blogų draugų, galinčių pridaryti tiek nemalonų, kad tektų sėsti į kalėjimą. Rakto pametimas sapne reiškia, kad reiktų atidžiau prižiūrėti savo daiktus. Rakto radimas sapne - didelį džiaugsmą. (0)
Ramunės - Sapne rinkti ar uostyti ramunes reiškia ilgą ligą. Jas išvirti ir gerti - laimingą gyvenimą. Ramunėmis praustis - ilgą jaunystę. (0)
Randas - Jei sapnuojate, kad turite randą, saugokitės, kad kas nors neužpultų. Jei sapne matomas randas yra jau užgijęs, vadinasi pavojus jau pasitraukė. Jei sapne Jūsų randas kruvinas ir pūliuojantis, saugokitės užkrečiamų ligų. (0)
Rankšluostis - Sapne matomas švarus rankšluosti reiškia didelę sėkmę. Purvinas - betvarkę ir gėdą. Kruvinas - didelį pavojų. (0)
Raštinė - Sapne būti raštinėje reiškia netikėtus nemalonumus. Jei sapne matote raštinės vedėją ar kokį kitą tarnautoją, saugokitės blogų draugų. Jei sapne Jūs esate raštininkas (-ė), tai reiškia naudingą darbą. (0)
Restoranas - Sapne restorano matymas ar buvimas jame reiškia pinigų išeikvojimą. (0)
Revolveris - Revolverį sapne matyti ar turėti reiškia, kad teks susiginčyti su draugais. Jei sapne šaudote į mylimąjį ar mylimąją, vadinasi reikia atsisakyti savo niekšiškų sumanymų. Jei sapne persišaunate, būkite atsargūs su ginklais. Jei šaudote į kitą žmogų, saugokitės nesusipratimų, kad po to nepapultumėte į kokią nelaimę. (0)
Riešutai - Riešutus sapne matyti ar valgyti reiškia didelę nesantaiką tarp savųjų. (0)
Riksmas - Jei sapne girdite riksmą, greitu laiku bus nemalonumų. Jei sapne rėkiate ant ko nors, saugokitės nepatikimų žmonių. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt