Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Dienos horoskopas Zodiako ženklams

Žemiau pateikiamas 2022-01-19 dienos horoskopas. Jei norite paskaityti kitų (praėjusių dienų) horoskopus, juos galite pasirinkti iš kalendoriaus.

Avinas
Šiandien jus domins išvaizda, sveikata ir dalykinė situacija. Rūpės pabaigti nebaigtus darbus, arba kaip į juos rimčiau įsitraukti. Būtų šaunu, jei pagalvotumėte apie sveikesnę gyvenseną, teisingesnę mitybą.


Jautis (Tauras)
Jeigu turite problemų, susijusių su partneryste, šiandien teks aiškintis. Gali atsitikti taip, kad lengvai nutrauksite kažkokius santykius arba atkursite ankstesnį ryšį.


Dvyniai
Šiandien nelaukite didelės naudos, džiaukitės mažomis pergalėmis. Taupykite pinigus, laiką. Tai bus sudėtinga, jeigu užsiimate remontu, taisote techniką.


Vėžys
Jeigu iš ryto gerai jausitės, tai diena bus produktyvi ir darbo, ir mokslo srityje. Galima ir kūrybinė savirealizacija, įdomus kultūrinis renginys. Tačiau pajutę keistus sveikatos sutrikimus, nenumokite į juos ranka.


Liūtas
Neplanuotai gali įvykti pokalbis, kuris turės įtakos jūsų profesinei arba verslo ateičiai. Kita vertus, jums metas prisiimti atsakomybę, suprasti, kad darote didelę įtaką aplinkai.


Mergelė
Šios dienos kokybė labai priklausys nuo kontaktų su žmonėmis, nuo kolektyvo palaikymo arba nepalaikymo. Turėtų susidaryti tam tikra pusiausvyra: kai kam norėsis padėkoti, o kai kas nuliūdins.


Svarstyklės
Problemų šiandien gali kelti jūsų nerimas, vidinė įtampa, pasąmoninės baimės. Pasistenkite atsipalaiduoti, o savo artimiesiems nebijokite prisipažinti, kad turite rūpesčių.


Skorpionas
Rytas žada keistų netikėtumų, kurie jums visiškai nepatiks. Emociškai jautrūs, dirglūs tikriausiai būsite visą dieną, tačiau tik vakare tai išliesite žodine raiška. Neprovokuokite agresijos.


Šaulys
Tikėtinas pokalbis apie galimybes finansinei, materialinei būklei pagerinti, pasiskolinti, įsigyti arba parduoti kažkokį objektą. Turėtumėte sulaukti reikalingos pagalbos, bet ne tiek, kiek tikėjotės.


Ožiaragis
Noriai bendrausite, flirtuosite. Galite susižavėti žmogumi, kurį iki šiol laikėte vos pažįstamu, tik neskubėkite jo entuziastingai atakuoti jausmų salvėmis, neįsitikinę, kad jis to norėtų.


Vandenis
Stenkitės, kad pagerėtų santykiai šeimoje. Kad ir kokie neįdomūs atrodytų praktiniai reikalai, buitis, derėtų juos sutvarkyti. Venkite aštrinti tas temas, kurias derėtų palikti praeityje ir pamiršti.


Žuvys
Palanku spręsti asmenines ir vaikų problemas. Pasižymėsite išradingumu, seksualumu. Gali atgimti priblėsusios meilės viltys. Dėl to verta stengtis: parašykite laišką arba paskambinkite.
Informacijos šaltinis: www.vytautus.com.
Pirmas puslapis » Asmenybė - Lemtis » Dienos horoskopas Zodiako ženklams
Tinklapio lankytojų komentarai (406)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt