Atsakomybės ribojimas

Šiuo metu astrologija, numerologija ir kiti panašūs dalykai yra vertinami labai nevienareikšmiškai, nėra vieningos nuomonės apie jų teisingumą. Dėl šios priežasties Likimas.lt neprisiima jokios atsakomybės dėl pateiktos informacijos teisingumo ar galimų pasekmių dėl jos panaudojimo. Gilinantis į tinklapyje pateiktą informaciją (asmenybės aprašymus, burtus, prietarus, komentarus ir kt.) rekomenduojame visą laiką su savimi "turėti" ne tik norą pažinti, bet ir sveiką protą.

Pasakojimus, burtus ir prietarus gali rašyti visi Likimas.lt lankytojai, todėl tikrai ne visą informaciją įmanoma patikrinti. Žinoma, šiokį tokį papildomą "patikrinimą" suteikia galimybė aptarti visą pateiktą informaciją komentaruose ar diskusijose, bet vis tiek nerekomenduojama visiškai viskuo aklai pasitikėti. Visada geriausia Jums patiems nuspręsti, kas gali būti tiesa, o kas ne. Taip pat reiktų atsiminti, kad didžioji dalis pateiktos informacijos yra daugiau bendro pobūdžio (pavyzdžiui, Zodiako ženklui ir pan.), o ne konkrečiam žmogui.

Kadangi komentarus gali rašyti visi lankytojai, ir jie atsiranda iš kart, t.y. visiškai nėra jokio patikrinimo, pasitikėti jais reiktų ypatingai atsargiai. Atsakomybė už komentarus tenka juos parašiusiems žmonėms.

Likimas.lt yra nuorodų (įskaitant ir reklamą) į kitus puslapius, kuriems mes neatstovaujame, todėl ir negalime kontroliuoti juose esančio turinio.
Pirmas puslapis » Apie projektą » Atsakomybės ribojimas
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2023 Likimas.lt