Apie projektą

Likimas.lt - tai pelno nesiekiantis internetinis projektas, kuriuo siekiama suteikti galimybę susipažinti su įvairiais prietarais ir burtais, perskaityti pasakojimus apie išsipildžiusius sapnus ir kitas, ne visada lengvai paaiškinamas, situacijas.

Čia taip pat galite susipažinti su su bendra, šiuo metu tikrai nevienareikšmiškai vertinamų dalykų, kaip numerologija ir astrologija, informacija. Ši informacija svetainėje pateikiama tokia, kokia yra, įskaitant ir visus prieštaravimus joje ir be tikslo ją nugludinti taip, kad „viskas tiktų visiems“. Tai leidžia Jums visa tai įsivertinti objektyviau, o nusprendus į kažkurią sritį gilintis labiau, ši bendra informacija turėtų padėti lengviau suprasti, ko toliau ieškoti, kokią tam reikalingą literatūrą atsirinkti ir įsigyti. Šios svetainės skyreliui „Asmenybė - lemtis“ rengimui panaudotos literatūros sąrašą rasite čia.

Reklaminiai skyreliai (svetainės viršuje ir dešinėje) yra skirti svetainės veikimui reikalingo serverio nuomos paslaugai apmokėti.

Likimas.lt neteikia būrimo, horoskopų sudarymo, numerologinių konsultacijų ir kitokių panašių paslaugų. Ši interneto svetainė yra tik informacinė, skirta supažindinimui su visomis šiomis sritimis.
Pirmas puslapis » Apie projektą
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2023 Likimas.lt