Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Ubagas - Jei sapne matote ubagą (elgetą) matyti įeinantį į namus, toks sapnas perspėja, kad pasisaugotumėte netikėtų nusivylimų. O jei sapne Jūs esate ubagas - visokias nelaimes. (0)
Ugniavietė - Jei sapnuojate ugniavietę, greitu laiku įsigysite sklypelį žemės, kuriame pasistatysite namą. (0)
Ugnis - Sapne matoma ugnis dažniausiai reiškia kitų pyktį. Jei sapne matoma ugnis vos vos dega, reikia pasisaugoti galimo savo garbės praradimo. Vyrui sapne sukurti ugnį reiškia moters meilės džiaugsmą, o moteriai - laimingą šeimyninį gyvenimą. Jei sapnuojate, kad nuo ugnies nudegate, saugokitės lytinių santykių, nes gali blogai baigtis. Jei sapne pavyksta palieti ugnį ir nenudegti, tai reiškia didelį pasiekimą gyvenime. Būti ir degti ugnyje reiškia sunkų ir nemalonų gyvenimą. Ugnies gesinimas sapne perspėja, kad pasisaugotumėte visokių nuotykių. Degančių namų matymas sapne reiškia gražų orą. (1)
Universitetas - Sapne matyti ar lankyti universitetą nevedusiems reiškia susirūpinimą vedybomis, o vedusiems - pasirūpinimą vaikų aklėjimu. Jei sapne esate universitete ir matote gražią studentę, laukia laiminga ateitis. Sapne matomas universiteto profesorius reiškia gerą ir laimingą gyvenimą. (0)
Uolos - Uolų matymas sapne ar vaikštinėjimas jomis reiškia didelius pasiekimus darbuose. Jei matomose uolose yra didelių plyšiu, saugokitės galimų nelaimių. Jei sapne į tą plyšį vis tik įkrentate, toks sapnas reiškia nemalonią naujieną. (0)
Upė - Upės matymas ar plaukimas ja sapne dažniausiai reiškia laimingą gyvenimą. Jei upė yra banguotą, reikėtų saugotis netikėtų pavojų. Jei sapne esate upės viduryje ir jos vanduo švarus, toks sapnas reiškia džiaugsmą, o jei nešvarus - galimas nelaimes. Jei sapne matoma labai srauni upė, greitu laiku teks išmokti labiau taupyti. (0)
Urvas - Sapne urvas reiškia visų draugų atsiminimą. Jei sapne į jį įkrentate, toks sapnas reiškia visų turtų netekimą ar sunkią ir beviltišką ligą. (0)
Utėlės - Sapne matomos utėlės reiškia, kad greitu laiku gausite pinigų. Daug sapne matomų utėlių reiškia didelius pinigus, o mažai - mažus. Sapne sugauti ir užmušti vieną utėlę reiškia, kad pavyks apsisaugoti nuo nelaimingų įvykių. Utėlės užmušimas sapne taip pat gali reikšti, kad gautus pinigus greitai išleisite. (2)
Uždanga - Uždangos matymas sapne reiškia lengvą ir pelningą darbą. Jei sapne uždanga suplyšusi - reikalų pablogėjimą. Jei uždangos sapne ieškoma - netikėtą nuostolį. Jei sapne pasislepiama už uždangos - darbas bus sunkus ir nepelningas. (0)
Užgavėnės - Užgavėnių šventimas sapne sapne dažniausiai reiškia sunkumus gyvenime. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt