Sapno reikšmės Ugnis komentarai

Ugnis - Sapne matoma ugnis dažniausiai reiškia kitų pyktį. Jei sapne matoma ugnis vos vos dega, reikia pasisaugoti galimo savo garbės praradimo. Vyrui sapne sukurti ugnį reiškia moters meilės džiaugsmą, o moteriai - laimingą šeimyninį gyvenimą. Jei sapnuojate, kad nuo ugnies nudegate, saugokitės lytinių santykių, nes gali blogai baigtis. Jei sapne pavyksta palieti ugnį ir nenudegti, tai reiškia didelį pasiekimą gyvenime. Būti ir degti ugnyje reiškia sunkų ir nemalonų gyvenimą. Ugnies gesinimas sapne perspėja, kad pasisaugotumėte visokių nuotykių. Degančių namų matymas sapne reiškia gražų orą.
Grįžti atgal į sapnų reikšmių sąrašą
Tinklapio lankytojų komentarai (1)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
 
2010-03-31 19:35:19
kaimietis
ka jus cia--jei sapne sudegiau nors pats ta ugni sukuriau tai vadinasi reikskia moters meiles dziaugsma nors reikia saugotis lytiniu santykiu,,faking nesamones as sakyciau,,o dar kur blogas gyvenimas--kada jis buvo labai jau geras
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt