Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Jaunamartė - Jei merginos sapnuojate jaunamartę einant į vestuves, joms tai reiškia laimingą gyvenimą. O jei tokį sapną susapnuoja vaikinai, jiems tai reiškia apgaudinėjimą meilėje. Jei sapne matote pakabintus nešvarius jaunamartės rūbus, vadinasi turėsite bereikalingų išlaidų. Jaunamartė sapne matoma su baltais rūbais moterims reiškia išdidumą, o vyrams sėkmę meilėje. Kalbėjimas sapne su jaunamarte reiškia sėkmę gyvenime, bučiavimasis su ja - nepasisekimus meilėje. Jei sapnuojate gražiai pasipuošusią jaunamartę, toks sapnas gali reikšti didelę namų nesantaiką. Jei sapne jaunamartė dainuoja - greitai išgirsite kokią nors naujieną. Jei graudžiai verkia - moterims reiškia nesėkmes, o vyrams, priešingai, džiaugsmą. Jei sapne girdima, kaip jaunamartė groja gitara, toks sapnas reiškia artėjančias nelaimingas dienas, o jei daužant tą gitarą - netikėtus nemalonumus. (0)
Jaunikis ir jaunoji - Vyrams sapne matyti jaunikį, kalbantį su merginomis, reiškia sėkmę, o moterims - išdidumą. Jei sapnuojate, kad esate jaunikis, greitu laiku sumanysite vesti. Moterims sapne matyti jaunikį su jaunąja prie altoriaus reiškia pasiryžimą ištekėti, o vyrams - mylimosios paramą. Sapne matimas jaunikio ir jaunosios sėdint už stalo, vyrams reiškia nemalonumus, o moterims - garbę. (0)
Jaunuoliai - Jaunuolius sapne matyti ar pačiam vienu iš jų būti reiškia linksmą ir naudingą gyvenimą. Iš seno sapne pasidaryti jaunam reiškia stiprią sveikatą. (0)
Juokavimas - Juokavimas sapne dažniausiai reiškia dideles nesėkmes. Juokavimas su gražia panele reiškia netikėtą nelaimę, o su vyru - džiaugsmą. (0)
Juokdarys - Jei sapne matote juokdarį ar su juo dar ir kalbatės, toks sapnas reiškia džiaugsmą. Jei sapne matomas juokdarys juokiasi, greitu laiku pabuvosite linksmoje kompanijoje, o jei sapne juokdarys šoka, greitai sulauksite pakvietimo į kokį nors balių. Jei sapne matote du juokdarius mušantis tarpusavyje, toks sapnas jau reiškia galimą nelaimę. Jei sapne Jūs kovojate su juokdariu ir laimite, laukia nemalonumai ir nuostoliai. (0)
Jūra - Sapne matymas ramios jūros reiškia tėvų džiaugsmą, o audringos - tai, kad Jūsų gyvenimas bus audringas. Jei plaukiojate po jūrą, toks sapnas reiškia pasimokymą gyvenime. Jei sapne jūros vanduo yra švarus, vadinasi išsipildys jūsų sumanymai. Jei purvinas ir dar po jį plaukiojate, toks sapnas reiškia sunkų gyvenimą ir skurdą. Jei sapnuojate, kad Jus jūros banga pagauna ir nuneša, pasitaikys situacija, kai Jus patirsite didelį išgąstį. Jei sapne matote garlaivį, plaukiantį jūromis, sulauksite geros naujienos. Jei patys tuo garlaiviu plaukiate, Jūsų laukia ilga ir linksma kelionė. (0)
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt