Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Vabalas - Jei sapne matote vabalus, saugokite savo drabužius, kad kandys nesugraužtų. Jei sapne vabalą pavyksta sugauti, vadinasi perprasite ir įveiksite priešų parengtus spąstus. Gražaus vabalėlio matymas sapne reiškia pasisekimą gyvenime. O jei sapne matote labai daug lekiojančių vabalų, reikia saugotis užpuolikų. (1)
Vadinti - Jei sapne Jūs vadina kitu vardu, toks sapnas reiškia nuliūdimą ir nemalonumus. Jei sapne Jūs kitam duodate kokią nors pravardę, tai reiškia tuščius darbus. Jei sapne matote moterį su kitu vardu, toks sapnas reiškia didelį neteisingumą ir gėdą. (0)
Vadovauti - Jei sapne kam nors vadovaujate, sulauksite garbės iš visuomenės. Jei sapne esate kariuomenės vadas, turėsite didelę atsakomybę prieš visuomenę. Jei sapne matote garsius vadus, vadovauti seksis ir Jums. Jei sapne matote žmogžudžių vadą, tai reiškia didelę išgąstį. (0)
Vagis - Vagiantį vagį sapne matyti reiškia nusiminimus ir vargus. Jei sapne Jūs ką nors apvagiate, vadinasi saugokitės pažeminimo. Jei sapne apvogė Jus, atidžiau saugokite savo daiktus ir turtą, nes gali būti norinčių tai pasisavinti. (1)
Vaikai - Vaikų matymas sapne dažniausiai reikia didelį džiaugsmą. Žaidžiančių vaikų matymas reiškia laimę ir sėkmę šeimoje. Sapnuojami nuliūdę ar verkiantys vaikai reiškia nesusipratimus šeimoje. Jei vaikai labai dar visai maži, tai gali reikšti ir įvairius rūpesčius. (0)
Vaistai - Gerti vaistus sapne ligoniams reiškia sveikatos pagerėjimą, o sveikiems - linksmybes. Sapne buvimas ligoniu ir vaistų gėrimas reiškia, kad seksis prekyboje. Užnuodyti vaistai sapne reiškia priešų užpuolimą. (0)
Vakaras - Vakaro matymas sapne gali reikšti, kad artinasi gyvenimo pabaiga, bet jei sapne vakare matoma didelė šviesa, toks sapnas reiškia džiaugsmą ir pasiekimus. (1)
Vakarėlis - Sapnas, kuriame matote, kad vyksta vakarėlis ar jame dalyvaujate, reiškia didelį džiaugsmą. Jei sapne matomas vakarėlyje šokantis jaunimas, toks sapnas reiškia, kad pasiseks meilėje. (0)
Valdovas - Sapnavimas, kad esate valdovas, reiškia sunkų gyvenimą. (0)
Valgyti - Skanių pietų valgymas sapne reiškia netikėtą nusivylimą, o vaisių valgymas - didelį džiaugsmą. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3, 4.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2023 Likimas.lt