Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Vazonai - Sapne matomi gėlių vazonai dažniausiai reiškia didelį džiaugsmą ir perteklių. O jei jie seni - nepasisekimą. Jei sapne vazoną kam nors dovanojate, gyvenimas bus laimingas. (0)
Veidrodis - Jei sapne veidrodį perkate, tai reiškia didelį džiaugsmą. Jei į jį žiūrite - sėkmę gyvenime. Jei matote sudaužytą - nesėkmes santuokoje. Jei sapne matote gražią merginą, žiūrinčią į veidrodį - sėkmę kelionėje, o jei į veidrodį žiūrinčią mažą mergaitę - nemalonią naujieną. (0)
Vėjas - Vėjo ar audros ūžimo girdėjimas sapne praneša apie įvairias nesėkmes, o švelnaus vėjelio dvelkimas - apie gerą draugų pašalpą. Vėjo gaudymas - sunkią ligą. O buvimas vėjo pagautam (-ai) ir nuneštam (-ai) sapne perspėja, kad reikia pasisaugoti audringų nuotykių. (0)
Velykos - Sapnas, kuriame švenčiate Velykas reiškia didelį džiaugsmą ir amžiną laimę. Jei sapne per Velykas ką nors organizuojate, greitu laiku gausite daug dovanų. Jei sapne per Velykas šokate, nuo Jūsų pasitrauks visi vargai. (0)
Velnias - Jei sapne matote su pana šokantį velnią, saugokitės piktų moterų liežuvių. Jei sapne kur nors einate su velniu, saugokitės netikėtos apgavystės. Jei sapne iš velnio gaunate pinigų, saugokitės kyšių, nes galite dėl to turėti nemažų problemų. Jei sapne atiduodate pinigus velniui, galimi netikėti vargai. (0)
Vemti - Jei sapnuojate, kad daug prisivalgę vemiate, nusimato didelis nesusipratimas. Ligoniams sapne vemti reiškia sveikatos pablogėjimą, o turtuoliams - nuostolius. (0)
Verkti - Jei sapne verkiate, vadinasi greitu laiku sulauksite džiaugsmo. Jei sapne matote verkiančią moterį, pasisaugokite, kad nekiltų nesusipratimų dėl Jūsų. O minia verkiančių žmonių reiškia, kad Jums teks susidurti su nuskriaustaisiais. (0)
Vestuvės - Vestuvės sapne reiškia didelį pasisekimą ir džiaugsmą, prie altoriaus einančius jaunuosius - nuliūdimą. (1)
Vėtra - Vėtros su dideliu lietumi sapnavimas reiškia gerų norų išsipildymą ir gyvenimo pagerėjimą. O jei sapne matoma vėtra medį ar medžius laužo, saugokitės nelaimės. (0)
Vežimėlis (vaikų) - Vaikų vežimėlio matymas sapne reiškia susirūpinimą. Vežimėlyje sėdinčio vaiko sapnavimas - pasitenkinimą gyvenimu. Šalia vežimėlio sapne matoma moteris reiškia didelį džiaugsmą, o vežimėlio pirkimas - netikėtą ligą. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3, 4.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt