Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Kablys - Jei sapne matote kablį, saugokitės, kad kas nors "neprikabintų" Jūsų prie kokios nors nemalonios bylos. Sapnas, kad kišate kablį moteriai į burną reiškia, kad greitu laiku pavyks nutildyti pletkus. Jei sapne patys sau kišate kablį į burną, laukia netikėta liga. (0)
Kaimynas - Jei sapne matote kaimyną ar su juo kalbatės, galimi tarpusavio nesusipratimai. Nuliūdusių kaimynų sapnavimas reiškia sunkų gyvenimą. (0)
Kaklas - Sapne matomas riebus kaklas reiškia gyvenimo pagerėjimą. Apžėlęs - turtą ir garbę. Sužeistas - nuliūdimą ir gėdą. Kaklo plovimas su švariu vandeniu - didelio pasitikėjimo įgijimą. O, jei susapnuojate, kad Jūsų kaklas perpjautas, reiktų saugotis, kad draugai Jūsų nesužeistų. (0)
Kalakutas - Jei sapne girdite kalakutą burbuliuojant, greitu laiku gali tekti susitikti su bepročiu. Jei sapne kalakutą perkate iš turgaus - laukia netikėtas vargas. Jei sapne matote pastipusį kalakutą, saugokitės nelaimingo nuotykio. Jei sapne matote daug kalakutų, toks sapnas reiškia turtingumą. (0)
Kalba - Jei sapnuojate, kad nustojote kalbėti, laukia staigūs pasikeitimai gyvenime. Sapne atgauti galėjimą kalbėti reiškia didelį turtą. Jei sapne kalbate kita kalba - prireiks jos pasimokyti. (0)
Kalendorius - Jei sapnuojate kalendorių, reikia pasisaugoti bereikalingų išlaidų bei galinčių Jumis pasinaudoti. Jei sapne pardavinėjate kalendorius, už kažką gausite gerą pelną, o jei sapne matote kalendorių nešvarų - gausite blogą žinią. (0)
Kaminas - Sapne matomas apdažytas ir aprūkęs kaminas reiškia, kad dėl apsileidimo turėsite didelę gėdą. Jei sapnuojate, kad iš kamino išeina ugnis, reiktų pasisaugoti galimo gaisro. (0)
Kankinys - Jei sapnuojate, kad esate kankinys, vadinasi pavyks atsikratyti nuo sunkių darbų. Jei sapne matote kitus kankinant, vadinasi išgelbėsit draugus iš didelės nelaimės. (0)
Kanklės - Jei sapne dainuojate pritariant kanklėms, Jūsų laukia sėkmė tarp moterų. Jei Jūs sapne skambinate kanklėmis, tai reiškia Jums didelį džiaugsmą ir sėkmę. (0)
Kapinės - Jei sapnuojate, kad vaikštote po kapines, tai gali reikšti kažko iš artimųjų mirtį. Tą patį reiškia, jei sapnuojate, kad dalyvaujate laidotuvėse. Jei sapne lankote kapines ir matote gražias žydinčias gėles, sulauksite ilgos ir laimingos senatvės. Jei sapne skinate gėles iš kapinių, toks sapnas reiškia liūdesį ir skausmus. Jei sapnuojate, kad kapinėse statote pažįstamo žmogaus kryžių, toks sapnas reiškia gailestingumą. (1)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2023 Likimas.lt