Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Sąžinė - Sąžinės turėjimas sapne reiškia gerą gyvenimą, o jos graužimo jautimas sapne - didelį vargą ir liūdesį. (0)
Segtukas - Ištrūkusio sagutės (segtuko) matymas sapne reiškia nemalonius prisiminimus. Sulankstyto - didelius nesusipratimus. Naujos sagutės (segtuko) prisiuvimas reiškia didelį džiaugsmą. (0)
Seminarija - Seminarijos matymas sapne reiškia, kad turėsite visokių reikalų ir niekaip nepavyks jų užbaigti. Degančios seminarijos matymas reiškia netikėtas nelaimes. (0)
Senis - Sapne matyti senį reiškia didelę garbę. Jei jis žilas - ilgą ir laimingą gyvenimą. Tačiau pačiam seniu būti sapne reiškia didelę nelaimę. (0)
Sesuo - Sapne matyti seserį ar su ja kalbėtis reiškia dienos rūpesčius ir visokius nemalonumus. Ginčijimas su seserimi sapne pataria saugotis visokių nesusipratimų. (0)
Sidarbras - Sidabro matymas ar nešimas sapne reiškia pasisekimus gyvenime. Sidabro radimas sapne - netikėtą džiaugsmą, o pametimas - nuostolius. (0)
Siekimas - Sapnavimas, kad ko nors siekiate, reiškia visų sumanymų išsipildymą. O pasiekimas - pasitikėjimo netekimą. (0)
Siela - Sapnuoti sielas (dušias) dažniausiai reiškia dideles nesėkmes, bet jei sapne girdite jas giedant, tai reiškia džiaugsmą. Kartu su jomis šventas giesmes giedoti - laimingą gyvenimą. Jei sapnuojate juodą, nešvarią sielą, tai reiškia nuliūdimą. Jei sapne matote daug degančių sielų, artimiausiu laiku teks sulaukti didelio smūgio. Jei matote sielą, nešamą į dangų, sulauksite geros naujienos. Jei sapnuojate, kad esate danguje ir matote daug sielų, laukia didelis džiaugsmas. (0)
Silpnumas - Sapnas, kuriame jaučiate silpnumą, perspėja apie galimą priepuolį. Sapne jaučiamas širdies skausmas pataria apsilankyti pas gydytoją. (0)
Sirgti - Jei sapnuojate, kad sergate, saugokitės nepadorių žmonių. Jei gydote sergančius, greitu laiku laukia nuostoliai. Jei sapne lankote sergančius, toks sapnas nusako visų vargų užbaigimą. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt