Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Stulpas - Sapne matyti stulpą arba ant jo atsistojus kalbėti reiškia didelį politinį pasikeitimą. Mūrinio stulpo matymas reiškia išdidumą. Nugriuvęs stulpas reiškia mirtį. (0)
Stumdytis - Stumdytis arba šokinėti sapne reiškia nesąmoningą darbą. Stumdyti savo draugus sapne reiškia visokius nemalonumus. Jei sapne stumdote mylimą žmogų, saugokitės visokių niekšybių. (0)
Sula - Sapnuoti, kad iš medžio leidžiate sulą, reiškia laimingą ateitį. Jei sapne sulą geriate, vadinasi turėsite gerą sveikatą. (0)
Suolas - Jei sapne matote suolą ar ant jo sėdite, greitai sulauksite ramaus gyvenimo. Bet jei suolas yra sulaužytas, toks sapnas pranašauja įvairius nemalonumus. (0)
Sūpuoklės - Jei sapne matote supynes ar jomis supatės, greitu laiku pakeisite savo sumanymus. Jei supdamiesi sapne nuo jų nukrentate, saugokitės didelės nelaimės. (0)
Susigrūdimas - Sapnuoti, kad esate kokiame nors susigrūdime, reiškia, kad turėsite daug nemalonumų. Jei sapne matote daug žmonių grūdantis, bus didelis nesusipratimas. (0)
Susiremti - Sapnuoti, kad susiremiate su kuo nors stipresniu reiškia užpuoliko nugalėjimą. Bet jei sapne užpuolikas nugali Jus, toks sapnas reiškia labai didelius nemalonumus. (0)
Sušalti - Jei sapnuojate, kad esate sušalęs, saugokitės blogų orų, nes dėl jų galite stipriai susirgti. (0)
Sutinimas - Sutinusio žmogaus matymas reiškia, kad reikia saugotis visokių nelaimių. Sapnas, kuriame Jus esate sutinę pranašauja apie artėjančią sunkią ligą. (0)
Sužeistas - Sužeisto žmogaus matymas sapne reiškia didelį vargą. Sapne būti sužeistu (-a) reiškia, kad reikia saugotis netikėtų nelaimių. Daug sužeistų žmonių sapne matyti, reiškia pasipiktinimą. Sapne matyti sužalotus karius - sumišimą. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt