Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Siuntinys - Siuntinio siuntimas sapne reiškia nuostolingą darbą, o jo gavimas - pasitenkinimą gyvenimu. (0)
Siuvimas - Sapne siūti su siuvimo mašina reiškia naudingą, bet nemalonų darbą. O siuvimas su adata - tuščią darbą. (0)
Skaityti - Knygų skaitymas sapne reiškia, kad sulauksite didelės sėkmės moksle. Laiško skaitymas - kad greitu laiku išgirsite malonią naujieną. Meilės laiškų skaitymas sapne - plepalus (pletkus). (0)
Skalbti - Skalbimas sapne reiškia didelius ginčus. Skalbykla - moterims reiškia vargus, o vyrams - švarą ir džiaugsmą. (0)
Skanumynai - Skanumynų valgymas sapne perspėja apie galimus pilvo skausmus. Sugedusių skanumynų matymas ar valgymas sapne - badą. (0)
Skausmas - Jei sapnuojate, kad jums sudiegia šoną, šis sapnas gali reikšti labai sunkią ligą. Jei sapne jaučiate skausmą krūtinėje, butų neblogai, jei bent dėl visa ko apsilankytumėte pas kardiologą. Jei skausmą jaučiate galvoje, teks išspręsti didelį galvosūkį. (0)
Skendimas - Jei sapne skęstate bet nenuskęstate, laukia didelį vargai. O jei nuskęstate vandenyje, artėja netikėta nelaimė. Jei matote skęstantį žmogų, taip pat saugokitės nelaimės arba, kad kas nors Jūsų neįtrauktų į nemalonumus. (0)
Skerdynės - Sapne matomos žmonių skerdynės pataria pasisaugoti galimų nelaimių. Sapnavimas, kad skerdynėse dalyvauja ir policija, reiškia netikėtą vargą ir kančias. (0)
Skrybėlė  - Sapne ant galvos matyti skrybėlę reiškia išdidumą. Gražiai papuoštos moteriškos skrybėlaitės matymas moterims reiškia pasididžiavimą, o vyrams - laimingą ateitį. Kietos skrybėlės turėjimas sapne reiškia paukštinimą. (0)
Skrynia - Jei sapne matoma skrynia yra pilna visokių turtų, tai reiškia didelį džiaugsmą. Jei pilna grūdų - gerus metus. O jei tuščia - nuostolius. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt