Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Skruzdėlės - Skruzdėlių, besirūpinančių savo lizdo apsaugojimu, matymas sapne reiškia, kad gausite labai gerą ir naudingą darbą. Jei sapnuojate, kad skruzdėlės užpuola Jus, saugokitės galimos sunkios ligos. Lekiojančių skruzdėlių matymas reiškia ligą ir sunkią kelionę. (0)
Skubėti - Jei sapne skubate į kokį nors darbą, greičiausiai ir realybėje pavėluosite. Darbininkų, skubančių į bažnyčią sapnavimas reiškia gerą ir malonų gyvenimą. Skubėjimas iš bažnyčios į namus reiškia visokias nelaimes. Jei kur nors skubėdami sapne užkliūnate ir parkrentate, galima netikėta nelaimė. (0)
Slėptis - Jei sapne nuo ko nors slepiatės, būkite visuomet pasiruošę. Jei sapne kiti slepiasi nuo Jūsų, nereikia per daug pasitikėti kitais. (0)
Smala - Smalos virimas sapne perspėja, kad saugotumėtės blogų draugų. Smalos pardavinėjimas - sunkią ligą. Smalos išliejimas - netikėtus nuostolius. (1)
Smaugti - Jei sapne ką nors smaugiate, vadinasi pavyks nugalėti savo priešus. Bet jei žmogus, kurį sapne smaugiate, yra neturtingas, tai reiškia didelę gėdą. Jei sapne Jus kas nors smaugia, laukia netikėtas vargas. (2)
Smuikas - Sapne girdėti smuiką griežiant reiškia didelį nuliūdimą. Jei Jūs griežiate smuikui, toks sapnas reiškia susirūpinimą. Jei sapne parduodate smuiką, greičiausiai neteksite savo turto. (0)
Snausti - Jei sapne snaudžiate prie darbo, vadinasi reikia pasisaugoti kokios nors nelaimės. Jei snaudžiate prie merginos ar vaikino, toks sapnas gali reikšti, kad niekada nerasite sau gyvenimo draugės ar draugo. (0)
Sniegas - Krentančio sniego matymas sapne reiškia didelį pelną prekyboje. Vaikščiojimas per sniegą sapne - džiaugsmą. Važiavimas sniegu sapne - ilgą ir naudingą kelionę. (0)
Sodas - Pilno vaisių sodo matymas sapne nevedusiems reiškia pasisekimą meilėje, o vedusiems - sveikos šeimos susilaukimą. Sapnas, kuriame skinate obuolius iš sodo, reiškia didelius pasisekimus. (0)
Sostas - Sosto matymas sapne reiškia gudrų sumanymą, o matyti jame ką nors sėdint - išdidumą ir garbę. Jei sapnuojate, kad Jūs sėdite soste, toks sapnas atneš Jums džiaugsmą. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt