Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Dailininkas - Dailininko matymas sapne ar su juo kalbėjimasis reiškia proto nusilpimą. Jei sapne matote ne dailininką, o jo darbus, reiktų pasisaugoti blogų minčių. Jei sapnuojate, kad esate dailininkas (-ė), vadinasi yra nesutarimų su draugais. Jei sapne Jus nupiešė, Jūs pasižymėsite savo darbais ir kiti tai pastebės. Jei sapne tenka ginčytis su dailininku, reiktų pasisaugoti nemalonumų. Bet, jei vis tik pavykstą dailininką nuginčyti, toks sapnas reiškia džiaugsmą ir pasisekimą meilėje. (0)
Dailininkė - Jei sapnuojate, kad matote ar mylite dailininkę, Jums tai reiškia amžiną vargą. Jei sapne dailininkė Jus nupieš ant balto popieriaus lapo, Jūs atsikratysite nesąmoningos meilės. (0)
Dainavimas - Dainuoti sapne reiškia didelį nemalonumą. Jei dainuoja moteris tarp vyrų, jai reiškia džiaugsmą, o jei tarp moterų - nuliūdimą. Jei sapne girdite kitus dainuojant, jus lydės sėkmė ir džiaugsmas. Bet, jei Jūs būsite apdainuotas (-a), greitu laiku teks išgirsti nemalonias kalbas. (0)
Dalgis - Jei sapnuojate, kad matote dalgį ar su juo ką nors dirbate, vadinasi Jums reikia išlaikyti budrumą ir būti atsargiems. Jei sapne su dalge įsipjaunate, saugokitės nelaimės, o jei sapne matote kitą žmogų su dalgiu susižeidusį, reikia vengti situacijų, kai tyčia ar netyčia galite kitą iš tikrųjų sužaloti. Jei sapne su dalgiu gyvulį pjaunate, artimiausiu laiku galima nemaloni byla teisme. Jei sapnuojate, kad kėsinatės su dalgiu į kitą, saugokitės nelaimės. (0)
Dangus - Jei sapne matote dangų, Jums tai reiškia didelį džiaugsmą ir sveikatą. Jei dangus saulėtas, tai reiškia didelė meilę. Jei sapne keliatės į dangų - artimiausiu laiku atsiras galimybė išgarsėti. Jei matomas dangus yra raudonas ir debesuotas - užsigyvensite didelių turtų, o jei apsiniaukusį - ateitis bus nemaloni. Jei sapne matomas dangus yra žvaigždėtas, tai reiškia amžiną laimę. (5)
Darželis - Jei sapnuojate gėlių darželį, sulauksite džiaugsmo ir pasimatymo su mylimu žmogumi. Jei sapnuojate, kad darželyje esate su mylimu žmogumi, tai reiškia kerštingą meilę. Jei sapne esate baltai apsirengę ir gėritės gėlėmis, vadinasi artėja vestuvės. Jei sapne skinate gėles - laukia sėkmė ir turtai. Jei nuskinate baltą gėlę, tai vyrams tai reiškia - dorą merginą, o moterims - gerą ir malonų vyrą. (0)
Dėdė - Jei sapnuojate, kad matote dėdę ar su juo kalbatės, vadinasi iš kažko (pvz. apie ką kalbatės) turėsite didelės naudos. Sapnas, kad turite daug dėdžių arba patys esate kieno nors dėdė reiškia džiaugsmą. Bet jei sapne girdite šaukiant "Dėte!", vadinasi Jūsų artimųjų namuose yra kažkas negerai. (0)
Degtinė - Jei sapnuojate, kad geriate degtinę, reikia saugotis įvairių nelaimių. Jei sapne degtine vaišinate ką nors iš savo pažįstamų, nusimato liūdna ateitis. Jei sapnuojate, kad Jus draugai vaišina, vadinasi jie rengiasi Jus apgauti. Jei sapnuojate, kad geriate, bet nepasigeriate, vadinasi išvengsite galimo turto praradimo. (0)
Deimantas - Jei sapnuojate deimantą, vadinasi artimiausiu metu susigalvosite kokį nors darbą, iš kurio praturtėsite. Sapne žiedo su deimantu dėvėjimas reiškia pagarbą, deimantinio žiedo dėvėjimas reiškia, kad būsite paaukštinti pareigose. Jei sapnuojate, kad valote deimantą, vadinasi apsivalysite nuo visų nelaimių, jei sapne perkate - bus daug džiaugsmo, jei parduodate - nesiseks meilėje. (0)
Deklamavimas - Jei vyrai sapnuoja, kad deklamuoja, jiems reiškia paniekinimą, o moterims - priešingai - garbę. Jei sapne mokotės deklamuoti, būsite pakviesti į balių. Sapnuoti, kad deklamuojate ant scenos reiškia paaukštinimą. O jeigu deklamuojant dar ir publika ploja, vadinasi turite talentą, kurio reiktų nepamesti. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3, 4.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt