Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Dėkoti - Sapnas, kad dėkojate kam nors reiškia didelį džiaugsmą. Matymas kitus dėkojant - prisigerinimą. Jei sapnuojate, kad dėkojate už valgį, greitu laiku galite netekti darbo. Jei sapne nenorite kažkam dėkoti, gali būti taip, kad realybėje teks padėkoti kažkam už tai, ko nenorite. (0)
Dešra - Jei sapnuojate dešras, vadinasi bus ginčų dėl turto. Jei sapne matomos dešros nešvarios, teks ginčytis dėl turto. Jei sapnuojate nešvarias dešras, reiktų saugotis nemalonių bylų. Jei sapnuojate, kad pardavinėjate dešras, artimiausiu laiku galite tikėtis finansinės padėties pagerėjimo, bet jei perkate - priešingai - nuostolių. (0)
Dėžė - Jei sapnuojate dėžes pilnas šiukšlių, stenkitės daugiau pataupyti juodai dienai, nes atsiras tokia, kuriai bus būtini pinigai. Tuščios dėžės sapne reiškia didelę gėdą. Jei sapnuojate, kad dėžę gaunate dovanų, reiktų saugotis apgavysčių. Jei sapne matote purviną dėžę, sulauksite nemalonios dovanos. Jei kiaurą - kažką pamesite. Jei gražią radoną - pasiseks meilėje. O sapnas, kad pametate dėžę reiškia didelį nuostolį. (0)
Diena - Jei sapne diena graži - laukia didelė laimė. Jei lietinga - artėja dideli vargai ir nemalonumai. Jei aušta rytas - pasibaigs sunkus gyvenimo periodas. Jei temsta - tai gali reikšti didelius sunkumus arba nebeilgą likusį gyvenimą. (0)
Dievas - Sapne matyti Dievą ar jį garbinti reiškia didelį džiaugsmą. Jei sapnuojate, kad meldžiatės ir ko nors Dievo prašote, Jus gyvenime lydės sėkmė. Jei sapne Dievą matote danguje, visuomet būsite geras ir doras žmogus. Jei sapne girdite Dievą ką nors sakant iš dangaus, vadinasi reiktų labiau atsižvelgti į bažnyčios pamokymus. Jei sapne Dievui skundžiatės dėl sunkaus gyvenimo, vadinasi greitu laiku vis pradės sektis geriau. (0)
Dirižablis - Jei sapnuojate skrendantį dirižablį, ruoškitės dideliam smūgiui. Jei sapne matote krintantį dirižablį, saugokitės nelaimės. Skridimas dirižabliu ligoniui reiškia ligos pagerėjimą, o sveikam - laimingą kelionę. (0)
Diržas - Jei sapnuojate, kad turite (o ypač, jei esate ir juo susijuosę) odinį diržą, Jus lydės sėkmė. Jei sidabrinį, reikės pasisaugoti galimų sužeidimų. Jei auksinį, Jus lydės džiaugsmas ir meilė. (0)
Doleriai - Jei sapne matote ar keičiate dolerius, galimi dideli nuostoliai. Jei juos keičiate į auksą, toks sapnas reikš turtingumą. Jei sapnuojate, kad už dolerius ką nors perkate, artimiausiu metu įsigysite naujo turto, o jei skaičiuojate - sulauksite didelio pelno. (0)
Dovana - Jei sapnuojate, kad kažkam dovanojate dovaną, artimiausiu laiku iš draugų sulauksite gero patarimo. Jei sapne gautą dovaną atiduodate kitiems, vadinasi neteksite meilės. Jei sapne Jūs gaunate dovanas nuo moters, tai reiškia prielankią meilę, jei nuo vyro - gausite gerą patarimą, jei nuo jaunos merginos - galima sunki venerinė liga, jei nuo vaikino - tai reiškia didelį džiaugsmą. O sapnas, kad kiti dalina dovanas, reiškia didelį pavydą. (0)
Dramblys - Dramblio sapnavimas reiškia netikėta nuostabą. Jei sapnuojate, kad kažką drambliui duodate, vadinasi iš ko nors sulauksite naudingo patarimo. Jojimas ant dramblio reiškia nepaprastą jojimą. Sapnas, kad su drambliu jodinėjate po girias, reiškia didelę meilę. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3, 4.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt