Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Draugas - Jei sapnuojate, kad kalbatės su draugu, toks sapnas reiškia didelį džiaugsmą, o jei kartu juokaujate - priešingai - dideles nesėkmes. Jei sapne matote daug draugų, tai greitu laiku nusimato koks susitikimas ar kažkas panašaus, kai būsite jų draugijoje. Jei sapnuojate, kad su draugais atsisveikinate, vadinasi nesiseks darbuose. (1)
Draugė - Sapne draugės turėjimas reiškia gerą gyvenimą, o kalbėjimas su ja - sėkmę. Jei vyrai sapnuoja, kad naktį bučiuojasi su drauge, jiems tai reiškia nemalonumus, o moterims - didelę meilę. (0)
Draugystė - Sapne turėti draugystė su vargšais žmonėmis reiškia puikybę. Su gražia moterimi - didelę sėkmę, su bjauria moterimi - didelę nelaimę. Su kunigu - tai, kad būsite visuomenės gerbiamas. (0)
Drebėti - Drebėjimas sapne dažniausiai reiškia tai, kad reiktų pasisaugoti įvairių peršalimų. Jei sapnuojate, kad drebate prieš viršininką, saugokitės nemalonumų. Jei iš išgąsčio - dėl kažkokių priežasčių galite atsidurti teisme. (0)
Drebulė - Drebulės sapnavimas reiškia, kad reikia saugotis blogų draugų. Jei sapne matote nupjautą drebulę, teks daryti darbą, kuris neturės jokios naudos. O jei sapne iš drebulės ką nors gaminate, šis darbas neatneš jokio pelno, nebent tik nuostolius. (0)
Druska - Jei sapnuojate švarią baltą druską, tai reiškia išmintingumą. Jei sapne druską barstote ant mėsos, bus verksmo ir skausmų. Jei sapnuojate, kad kas nors druską barsto ant Jūsų kūno, saugokitės galimų nemalonių bylų. Jei sapne valgote druską, sulauksite nemalonios žinios, o jei ją įpilate kitam į burną - nugalėsite visus priešus. (0)
Dūmai - Jei sapnuojate, iš kamino rūgstančius dūmus, saugokitės, kad kas nors nepadegtų Jūsų namo. Jei sapne matote dūmus kartu su ugnimi, artėja didelis vargas. Jei sapne dūmai kyla aukštyn, tai reiškia didelę garbę ir pasididžiavimą, o jei eina žemyn - pažeminimą. (0)
Dumblas - Jei sapnuojate dumblą, reiktų pasisaugoti netikėtų barnių. Jei sapne vaikštote po dumblą, tai artėja vargas ir nuostoliai. Jei sapnuojate, kad įkritote į dumblą ir negalite iš jo išlipti, gali būti, kad artėja sunki liga. Jei sapnuojate dumbliną vandenį, kažkas nepasiseks. Jei sapnuojate, kad esate išpurvintas dumblu, reiktų saugotis nepadorių moterų. (0)
Duobė - Duobės sapnavimas dažniausiai reiškia kokią nors nesėkmė. Jei matoma duobė pilna visokių nešvarumų, laukia didelis skurdas. Jei sapne kasate negilią duobę, galimas paslaptingas pasikėsinimas. Jei sapne įkrentate į duobę, laukia dideli vargai. (0)
Duona - Duonos valgymas sapne reiškia didelį džiaugsmą. Jei sapne kepate duoną, tai reiškia sėkmę, jei ją kur nors nešate - turto sumažėjimą. Jei sapnuojate, kad nebeturite duonos, greitu laiku galite netekti uždarbio. Jei sapnuojate, kad valgote baltą duoną, toks sapnas reiškia turtingumą. Jei avižinę - didelę sveikatą. Jei supuvusią - sunkų ir nemalonų gyvenimą. Jei sapne matote daug badaujančių žmonių, laukia blogi metai. Jei sapne džiovinate duoną, vadinasi po kelių metų bus tikrai sunkus metas. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3, 4.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt