Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Dūsauti - Sapnas, kad dūsaujate pranašauja liūdesį. Jei sapnuojate, kad dūsaujate lovoje, gyvenimas bus beviltiškas ir sunkus. Jei sapne dūsaujate ir negalite atsidusti, tai gali reikšti širdies skausmus. Sapne dūsauti ir atsidusti reiškia sunkią ligą. (0)
Dvaras - Sapnas, kuriame matote ar turite dvarą, reiškia didelį džiaugsmą. Jei nevedę vyrai sapnuoja didelį ir turtingą dvarą, atras turtingą žmoną. Jei vedę - per savo sunkų darbą sugebės uždirbti didelius turtus. Jei sapne matote dvare šokantį jaunimą, artimiausiu metu būsite pakviesti į kokias nors iškilmes. Sapnas, kuriame dega dvaras, ūkininkams reiškia didelius nuostolius, o verslininkams - priešingai - gerą biznį. (0)
Dvasia - Sapnas, kuriame matoma juoda dvasia, reiškia netikėtą liūdesį, o su balta dvasia - didelė džiaugsmą. Jei sapne matoma dvasia yra ilgais baltais rūbais, greitu laiku kas dalyvausite vestuvėse. Jei sapnuojama dvasia yra ilgais juodais rūbais, reiktų saugotis įvairių nelaimių. (1)
Dviratis - Sapnuojamas dviratis dažniausiai reiškia didelę sėkmę darbuose. Jei sapnuojate, kad nuperkate dviratį, vadinasi artimiausiu metu įsigysite gerą ir naudingą daiktą. Jei sapne matote daug dviračių, galimi nemalonumai kelionėje. Jei sapne važiuodami su dviračiu parvirstate, pergalvokite ar tikrai visi Jūsų sumanymai yra geri, o gal kuris iš jų nors gali sukelti papildomų problemų Jums. Jei sapnuojate, kad dviračiu važiuoja jauna panelė, dėl kažko Jūs tikrai nustebsite. Jei sapne su dviračiu lenktyniaujate, reiktų saugotis galimų nelaimingų atsitikimų. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3, 4.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt