Sapno reikšmės Dangus komentarai

Dangus - Jei sapne matote dangų, Jums tai reiškia didelį džiaugsmą ir sveikatą. Jei dangus saulėtas, tai reiškia didelė meilę. Jei sapne keliatės į dangų - artimiausiu laiku atsiras galimybė išgarsėti. Jei matomas dangus yra raudonas ir debesuotas - užsigyvensite didelių turtų, o jei apsiniaukusį - ateitis bus nemaloni. Jei sapne matomas dangus yra žvaigždėtas, tai reiškia amžiną laimę.
Grįžti atgal į sapnų reikšmių sąrašą
Tinklapio lankytojų komentarai (5)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
 
2018-07-13 12:17:36
Oskaras
Šiąnakt iš ketvirtadienio į penktadienį sapnavau, pagal pačio pojūčius, patį keisčiausią, bei įdomiausią savo gyvenimo sapną, pagrindę jis buvo, apie tai, jog keliavau su draugais į gamtą, joje pabuve, sutikę kitus stovyklautojus šiek tiek su jais pabendravome, tačiau eidamas vienas link savosios stovyklavietės, nes draugai liko su kitais stovyklautojais kitoje, pajaučiau keistą jausmą, pasiemęs ko man reikėjo iš ten (šito aš nepamenu) ėjau link draugų, ir staiga dangus tapo raudonas, pasijutau nejaukiai, nes aplinka bei energija miške kažkaip pakito, bet nieko taip staiga po dangaus pasikeitimo neįvyko, nežinau kodėl, bet pradėjau bėgt link draugų tiesiu keliuku, kuris ėjo per miškelį tiesiai iki kitos stovyklavietės. Bet bėgdamas prabudau, ir likau nesupratęs, sumišęs, todėl pradėjau ieškot esmės tame sapne, nes kaip ir sakiau jis buvo kažkoks įpatingas, tikrai ne eilinis kaip kiti. Sapnas tarsi norėjo ką pasakyti, todėl norėčiau paklaust ar kas galėtų išverst man šį sapną, nes labai norėčiau sužinot, ką jis reiškia.
 
2014-01-25 16:49:43
joana
sapnavau zvaigzdeta dangu , t.y , kad sedejau ir supausi kartu su tevu aukstose supynese, kurios stovejo juroje, joms pakylant i virsu maciau tyra vandeny, be bangu ir daug zuvu plaukiojanciu, arba zvaigzdeta dangu, lauksiu kaip issipildys
 
2012-05-01 19:12:51
Dominykas
mano dangus yra sauletas sapne visada!!!!!!!!!!ir plis as jau miliu viena merga!man pasiseke
 
2010-10-20 22:30:16
Druide
Aciu, revida, noreciau susapnuot zvaigzdeta dangu...
 
2009-02-18 13:00:51
revida
Darganą matyti -viskas baigsis geruoju
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt