Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Plaukai - Sapne matomai garbanoti ir balti plaukai reiškia sėkmę meilėje. Juodi - klastas. Slenkantys nuo galvos - ligas. Jei sapne esate su susivėlusiais plaukais, toks sapnas reiškia apsileidimą ir nuovargį. Jei žilus - stenkitės pataupyti, kad senatvėje netektų kentėti. (0)
Plaukai moters - Sapne matomi gražūs moters plaukai reiškia laimingą meilę. (2)
Plaukai vyro - Sapne vyro plaukų matymas, moteris reiškia džiaugsmą, o vyrams pasididžiavimą. (0)
Plaukti - Sapne plaukti švariame vandenyje reiškia, kad darbai pasiseks. O purviname, priešingai, kad nepasiseks. Sapnuoti, kad plaukiate ir neišplaukiate, reiškia, kad greitu laiku pateksite į nemalonią padėtį. (0)
Plaukų kirpimas - Plaukų kirpimas sapne reiškia lengvą, bet nepelningą gyvenimą. Plaukų nukirpimas plikai - nepasitenkinimą gyvenime. Susivėlusių plaukų matymas sapne - sunkumus gyvenime. Plaukų nusikirpimas pačiai (-iam) ir išmetimas į šiukšlyną - visų turtų praradimą. (0)
Pletkai - Sapne plepalus girdėti, vyrams reiškia nemalonumus, o moterims - apsisaugojimą nuo piktų liežuvių. (0)
Poilsis - Ilsėjimas sapne reiškia skurdų gyvenimą, o pailsėjus naujų darbų pradėjimas - didelę sėkmę darbuose. (0)
Pragaras - Jei sapne matote pragarą arba jame degate, saugokitės sunkių nusikaltimų, kad išvengtumėte kalėjimo. Jei sapne išeinate iš pragaro, Jūsų gyvenime įsivyraus džiaugsmas ir ramybė. (0)
Prašymas - Jei sapnuojate, kad rašote prašymą, greitu laiku turėsite teisinių reikalų. Jei sapne Jūsų prašymą atmeta koks nors viršininkas, greitu laiku bus nuostolių. (0)
Praustis - Sapne prausimasis švariame vandenyje reiškia nenusakomą džiaugsmą, purviname - netikėtą ligą. Prausimasis su pienu - moterims reiškia grožį, vyrams - gėdą. Kūdikio prausimas - nevedusiems reiškia greitas vestuves, o vedusiems - kūdikio susilaukimą. Jei prausiantis nepavyksta nusiprausti, toks sapnas perspėja apie ateinančias ligas. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt