Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Paliepimai - Jei sapne kam nors duodate paliepimus, vadinasi greitu laiku įgysite aukštą vietą. O jei sapne klausote kitų paliepimų - didelė skurdą ir nuovargį. Mylimo žmogaus paliepimų klausyti reiškia gerą darbą. (0)
Pamatas - Pamatų mūrijimas sapne reiškia, kad Jūsų planai duos daug naudos. Jei sapne matomi pamatai griūva, saugokitės nelaimės. (0)
Panieka - Jei sapne patiriate panieką, vadinasi kas nors nepasiseks, o jei kitus niekinate, saugokitės, kad patys neatsidurtumėte nemalonioje padėtyje. (0)
Papuošalai - Jei sapnuojate, kad turite papuošalų, įgysite didelės garbės ir savo draugų. Jei sapne esate nepaprastai pasipuošę, toks sapnas pranašauja netikėtą džiaugsmą. (0)
Parašas - Jei sapne pasirašote ant vekselio (skolos lapelio), toks sapnas reikia amžiną prapultį. Jei parašą atšaukiate, reiškia greitą apsigalvojimą. O parašo suklastojimo sapnavimas perspėja, kad galite gauti sunkią bausmę. (0)
Parduotuvė - Jei sapnuojate parduotuvę, sulauksite nemalonios konkurencijos. Jei sapne dirbate parduotuvėje, reiktų saugotis klastingų apgavysčių. (0)
Paroda - Parodą sapne matyti ar joje dalyvauti, reiškia rūpestingumą ir džiaugsmą. Jei sapne parodoje girdima ir muzika, tai pranašauja ir laimingą ateitį. (0)
Pasaga - Sapne matoma pasaga reiškia didelę laimę ir turtus, o jos pametimas turtų ir netekimą. (0)
Pasamdyti - Sapne ko nors pasamdymas reiškia sąsajas su blogais žmonėmis. Jei sapne kas nors Jus pasamdo, tai reiškia sunkaus gyvenimo pradžią. Jaunos merginos pasamdymas sapne nevedusiems reiškia žmonos susiradimą, o vedusiems - šeimos pagausėjimą. Senos ir baisios moters pasamdymas reiškia didelę namų nelaimę. (0)
Pasididžiavimas - Jei sapnuojate, kad esate pasikėlęs, t.y. sapne vaizduojate, kad esate viršesnis už kitus, realybėje galite padaryti kvailystę, nuo kurios teks stipriai nukentėti. Jei sapne kalbėsite su dideliu pasididžiavimu, vadinasi artimiausiu laiku Jus gali pažeminti. O jei sapne kiti su Jumis išdidžiai kalbasi, vadinasi reiktų saugotis apgaudinėtojų. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt