Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Pasiklausyti - Pasiklausyti ko nors pokalbio sapne, reiškia neištikimybę. Pasiklausyti moterų pokalbio sapne - prapultį. (0)
Pasimatymas - Jei sapne paskiriate pasimatymą su savo geru pažįstamu ar pažįstama, greitu laiku gausite žinią apie Jūsų gyvenimo pagerėjimą. (0)
Pasipuošti - Pasipuošimas sapne reiškia didelę laimę ir sėkmę. Tačiau, pasipuošus, vaikščiojimas po rūsį ar ką nors panašaus, reiškia tuščius sugalvojimus. (0)
Pasislėpsti - Jei sapne nuo ko nors pasislepiate, būkite visuomet atsargus. Jei slepiatės nuo policijos, saugokitės blogų draugų, kad neįveltų į nemalonumus. (0)
Pasiųsti - Pasiųsti sapne ką nors reiškia didelį džiaugsmą. Pasiųsti pinigus - didelį nuostolį. (0)
Patarti - Patarti kam nors sapne reiškia, kad turėsite didelį smūgį. Jei sapne patarimo prašote Jūs, saugokitės blogų žmonių. (0)
Paukščiai - Paukščių matymas sapne dažniausiai reiškia didelį malonumą ir džiaugsmą. (0)
Paveikslas - Paveikslo matymas sapne reiškia laimingą gyvenimą ir geras žinias. Jei sapne fotografuojate paveikslą, pasirūpinkite, kad neliktumėte senberniu (ar senmerge). Meldimasis sapne prieš šventą paveikslą reiškia sėkmę ir laimingą gyvenimą. (0)
Pavojus - Jei sapne jaučiate, kad esate pavojuje, vadinasi greitu laiku sulauksite žmonių, kurie Jums padės atitaisyti gyvenimą. Jei sapne išsigelbėjote iš pavojaus, seksis darbuose. (0)
Peilis - Jei sapne turite peilį ir juo ką nors pjaustotės, saugokitės nelaimingo nuotykio. Jei sapne turite mažą peiliuką, laukia įvairūs nesusipratimai. Jei sapne peiliu įsipjaunate ranką, saugokitės įvairių sužeidimų. Jei sapne peilį sulaužote ir išmetate, apsisaugosite nuo visų nelaimių. O jei matomas peilis yra sulenktas, išnyks visi nemalonumai. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt