Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Pelėda - Pelėdos sapne dažniausiai reiškia nemalonią žinią, o ją pagaunate - džiaugsmą. Jei sapne pelėda rėkia, saugokitės ištvirkusių žmonių. (0)
Pelenai - Sapne pelenai reiškia netikėtus rūpesčius. Jei sapne matote pelenus iš žmogaus kūno, saugokitės ugnies, kad Jūs nesudegtumėte. Jei matote juodus pelenus, beriamus ant galvos, toks sapnas perspėja apie artėjančią ligą. Jei sapne matoma, kad su pelenais tręšiama dirva, ūkininkams tai reiškia gerą derlių, o kitiems - geresnes gyvenimo sąlygas. (0)
Pelės - Jei sapne matote peles, kaišiojančias galvas iš pamatų, vadinasi kažkas nori Jus sumušti ar kaip kitaip sužeisti. Jei sapne matomos po stalu bėgiojančios pelės, reiktų saugotis galimų didelių nuostolių. Cypiančių pelių girdėjimas sapne praneša apie sunkią gyvenimo būklę. (1)
Pelnas - Jei sapne iš ko nors turite pelno, toks sapnas perspėja, kad nepamirštumėte taupumo bei bereikalingai nemėtytumėte pinigų. Jei sapnuojate, kad pelną įgijote per neteisybę, toks sapnas jau reiškia didelius nuostolius ir vargus. (0)
Pergalė - Sapne pasiekti pasiekti reiškia laimingą gyvenimą, o jei Jus kiti nugalėjo - nusiminimą. (0)
Perkūnas - Sapne perkūną trenkiant girdėti reiškia oro pasikeitimą. Matyti žaibą trenkiant į medį reiškia didelius nuostolius. O jei sapne žaibas trenkia į Jus, tai reiškia ligą arba skurdą. Jei sapne matote kitą žaibo nutrenktą žmogų, saugokitės galimos nelaimės. (0)
Pienas - Sapne matomas ar geriamas pienas reiškia didelę sveikatą. Jei sapne geriate ožkos pieną, saugokitės ligų. (0)
Pilis - Sapnavimas, kad matote pilį ar joje vaikštote, reiškia malonų laiko praleidimą. Jei matoma pilis yra apsodinta gėlėmis, moterims tai reiškia laimingas vestuves, o vyrams - didelę laimę. O, tuo tarpu, sugriuvusi pilis sapne, reiškia šeimos iširimą. (0)
Pilvas - Sapne turimas sveikas pilvas reiškia turto įgyjimą. Nesveikas - netikėtus skausmus. Labai didelis - nesveikatą. Atsikišęs - išdidumą. Su žaizda - netikėtą ligą. Skaudantis - vidurių ligas. Mėlyną ar skaudantį - netikėtą priepuolį. (0)
Pinigai - Jei sapne matote pinigus, vadinasi reikia pasisaugoti, kad nenukentėtumėte. Jei sapne įsigyjate auksinius pinigus, toks sapnas reiškia turtingumą ir pagarbą. Jei sapne turite sidabrinius pinigus, bus didelis perteklius ir džiaugsmas. O jei sapne sudeginate pinigus, turėsite nemažų nuostolių. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2023 Likimas.lt