Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Motina - Sapne matyti motiną yra gerai. Tačiau jei sapne ji verkia, tai žada sunkų ir nemalonų gyvenimą. Jei sunkiai serga - nemalonią naujieną. Jei miršta - visų planų suardymą. Jei numirusi - sunkumus gyvenime. Jei matoma mirusi ir baltuose rūbuose - naujieną iš namiškių. Sapnuoti, kad esate ko nors motina, reiškia didelį džiaugsmą. (0)
Mušti - Jei sapne ką nors mušate, tai reiškia didelę gėdą. Jei sapnuojate, kad mušate žmoną, bus pasikeitimas gyvenime. Jei sapne mušate kokį nors gyvūnėlį, bus didelių nesusipratimų šeimoje. Jei mušate elgeta - netikėtus vargus. Sapne muštis (o ne mušti) su mylimuoju ar mylimąja reiškia didelę ir laimingą meilę. Jei sapne kam suduodate per veidą, seksis meilėje. Jei taip per veidą gaunate Jūs, tai gali reikšti netikėta smurtą. Jei sapne mušate kitus su kokiu nors metaliniu daiktu, vadinasi pasiseks nugalėti priešus. Jei matote, kad kitus muša, nesiseks. (17)
Muzika - Muzikos girdėjimas pranašauja linksmą gyvenimą, o jei sapne Jūs grojate kokiu nors instrumentu - didelę meilę. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3, 4.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt