Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Mirusi sesuo - Jei sapne matote mirusią seserį, laukia netikėtas nuostolis. (1)
Mirusi žmona - Jei sapne matote mirusią žmoną ir dėl jos verkiate, artinasi netikėti vargai. (0)
Mišios - Kunigo, laikančio mišias matymas sapne reiškia didelį džiaugsmą. Vargonų per mišias girdėjimas sapne reiškia linksmą ir laimingą gyvenimą. Pačiam laikyti mišias reiškia didelę Dievo bausmę. (0)
Miškas - Jei sapne matomas miškas, toks sapnas pranašauja džiaugsmą. Jei sapnuojate, kad gyvenate miške, vadinasi Jus lydės sėkmė. (0)
Mokesčiai - Jei sapnuojate, kad mokate mokesčius, galimi nuostoliai. Jei sapne mokate policininkui, toks sapnas reiškia didelį skurdą ir visokias nelaimes. Jei sapne mokate kokius nors mokesčius, bet negaunate kvito (čekio), saugokitės, kad realybėje netektų antrą kart už ką nors užsimokėti. (0)
Mokykla - Jei sapnuojate, kad lankote mokyklą, tai gali reikšti, kad kažko dar nemokate ir reikia pasimokyti. Jei sapne lankote pradinę mokyklą, ateityje susikrausite didelius turtus. Jei sapne matote daug mokinių mokykloje, tai atneš didelį džiaugsmą. (13)
Mokyti - Sapnas, kuriame ką nors mokote, reikia didelę garbę. (0)
Mokytis - Jei Jūs sapne mokotės, tai dažniausiai reiškia sunkų ir nuobodų gyvenimą. Jei mokotės universitete - garbingumą. Jei sapne baigiate aukštąjį mokslą, nusimato laimingas gyvenimas. Jei sapne mokotės medicinos, greitu laiku būsite naudingi žmonijai. (0)
Mokytoja - Sapnuojama mokytoja reiškia, kad reikia padaryti iki šiol nepadarytus darbus. Jei sapne mokytojai atsakinėjama, tai reiškia išmintį ir gerus pasisekimus. Jei sapne Jūs esate mokytoja (-as), tai reiškia laimingą ateitį. (0)
Moteris - Jei sapnuojate, kad matote moterį ar su ja kalbatės, tai reiškia nusiminimą. Jei vyrai sapnuoja, kad įsimyli moterį ar ją veda, tai reiškia pasisekimą šeimoje. Jei sapne matoma moteris yra suvargusi, tai pranašauja didelę nesveikatą. Sapne matoma geltonplaukė moteris reiškia didelį džiaugsmą, o juodaplaukė - vargus ir sunkumus. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3, 4.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt