Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Mėnulis - Jei sapne matote šviečiantį mėnulį, greitu laiku gausite didelę dovaną. Jei sapne mėnulis apsiniaukęs, reiktų saugotis, kad nenukentėtumėte nuo blogų draugų ar viršininko. Jei sapne matomas mėnulis raudonas - laukia dideli nesusipratimai. Jei mėnulis užtemęs - turėsite didelių nuostolių. Jei sapne mėnulį matote krentant, artėja didelis smūgis. (0)
Mėsa - Kruvinos mėsos sapnavimas reiškia didelius nemalonumus ir vargus. Mėsos valgymas sapne reiškia prasigyvenimą, o kai ji supuvusi - įvairias nelaimes. Jei sapne mėsą kapojate su kirviu, galima nemaloni byla teisme. Mėsą pasidėjus pjaustyti reiškia, kad teks turėti kriminalinę bylą. O jei sapne matoma mėsa juda, byla bus atnaujinta. (0)
Mesti - Ko nors metimas sapne dažniausiai reiškia netikėtus rūpesčius. Jei sapne metate ką nors į savo draugą, saugokitės, kad neatsitiktų kokią nelaimė. Jei sapne mėtote akmenimis į moteris, saugokitės gėdos. Jei į savo motiną - artėja netikėta ir baisi nelaimė. (0)
Mėšlas - Jei sapne vežate mėšlą iš tvarto, teks turėti nemalonių bylų ir reiks nemažai pinigų išmokėti. Didelių mėšlo krūvų matymas ūkininkams reiškia didelių turtų užgyvenimą, o valdininkams ar tarnautojams - nemalonumus. Jei mėšlą matote kokioje nors įstaigoje, gali būti, kad per mažai rūpinatės švara. Jei sapne esate apdrabstyti mėšlu, toks sapnas pranašauja didelius vargus ir nelaimes. (0)
Mėšlynas - Jei sapnuojate, kad vaikštote po mėšlyną, saugokitės draugų, kurie gali padaryti ką nors pikta Jums. (0)
Miegoti - Jei sapnuojate, kad miegate, toks sapnas reiškia, kad Jums seksis. Jei sapne miegate mylimo žmogaus lovoje, įsigysite daug draugų. Jei sapnuojate, kad išsigandę šokate iš miego, sulauksite nemalonios naujienos. Jei sapne matote miegančią moterį, bet jos nepažadinate, seksis meilėje, o jei pažadinate., vadinasi bus apkalbų. Jei sapne matomas miegantis vyras, moterims tai reiškia nusiminimą, o vyrams pasisekimą. (0)
Mylėti - Jei sapne kažkas Jus myli, tai reiškia, kad daug pasieksite gyvenime. Vyrams: Jei sapnuojate, kad mylite gražią merginą, toks sapnas reiškia didelį džiaugsmą. Jei negražią - netikėtus ginčus. Moterims: Jei sapne mylite gražų vyrą, toks sapnas Jums prognozuoja didelį džiaugsmą ir sėkmę. (3)
Mirtis - Jei sapnuojate mirtį, kad ir kaip būtų keista, bet šis sapnas reiškia sveikatą ir gerą gyvenimą. Jei sapnuojate, kad miršta bjauri moteris, toks sapnas reiškia laimingą kelionę į darbus. (9)
Mirusi duktė - Sapne matoma mirusi duktė reiškia dideles nesėkmes. (1)
Mirusi motina - Mirusios motinos matymas ar laidojimas sapne reiškia širdies skausmus. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3, 4.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt