Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Traukinys - Traukinys sapne dažniausiai reiškia ilgą ir tolimą kelionę. Jei sapne matomas traukinys yra parvirtęs, kelionė bus nemaloni. Iškritimas iš važiuojančio traukinio reiškia didelę nesėkmę. Sapnavimas, kad važiuojant traukiniui, susitinkate su gražia panele reiškia didelę laimę, o girdimi kontrolierių ginčai su keleiviais - nemalonią naujieną. (0)
Trykštantis vanduo - Sapne matomas trykštantis vanduo reiškia, kad yra žmonių, norinčių Jums padėti, bet jie dar abejoja ar jų nenuskriausite. Jei sapne matomas trykštantis vanduo yra tyras, tai reiškia džiaugsmą, o jei su nešvarumais - nemalonumus. Visais kitais atvejais trykštantis vanduo sapne vaizduoja nuotykius. (0)
Trimitas - Trimito matymas sapne reiškia, kad kažkas iš pažįstamų mirs. Tuo tarpu, trimitininkų matymas sapne reiškia džiaugsmą, o kalbėjimasis su jais - sėkmę. (0)
Trokšti - Sapnas, kad trokštate (nuo karšto ir pan.) ir niekur negaunate atsigerti, reiškia nusivylimą geriausiais draugais. O sapnavimas, kad trokštate ir stovite prie vandens reiškia, kad sulauksite negailestingų žmonių. Sapnas reikš geraširdiškumą, jei jame matydami ištroškusius žmones duosite jiems atsigerti. Jei sapne pavykta Jums numalšinti troškulį, tai reiškia, kad sulauksite daug sėkmės ir džiaugsmo. (0)
Turtai - Sapnuoti, kad turtą įsigyjate iš varžytinių reiškia, kad greitu laiku įsigysite amžiną priešą. Sapne turtų paveldėjimas iš svetimo žmogaus reiškia neteisingumą. Turtų išpardavimas - pagarbos netekimą. Sapne apsidžiaugimas gražiais turtais reiškia, kad susilauksite gražių ir malonių vaikučių. (0)
Turtingas - Sapne buvimas turtingu reiškia didelį džiaugsmą, bet kartu perspėja, kad pasisaugotumėte visokių niekšų. Jei sapne turtą įsigyjate sukčiaujant, vadinasi nesiseks. Jei sapnuojate, kad trokštate daug turtų, stenkitės tinkamai pasirūpinti esamu, kad ir jo neprarastumėte. (0)
Tvarkymas - Sapne tvarkyti kambarį reiškia didelį darbštumą. Sodybą tvarkyti - didelį džiaugsmą ir sėkmę. Besitvarkančių kitų matymas - pasigerėjimą. Besitvarkančią gražią panelę - džiaugsmą ir laimę. (0)
Tvora - Iš lentų padaryta tvora sapne reiškia netvarkingumą. Metalinė - didelį patvarumą užsiėmimuose. Tvoros tvėrimas - tvarkingumą ir džiaugsmą. Nulūžusi tvora - beviltišką gyvenimą. Matymas ką nors lipant per tvorą - reikia saugotis galimų vagių. Jei tai moteris, tai reiškia nemalonumus. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt