Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Tabakas - Tabako sodinimas sapne reiškia nenaudingą ir kenksmingą darbą, o tabako rūkimas sapne - sveikatos pablogėjimą. (0)
Tamsa - Jei sapnuojate, kad skaitote tamsoje, vadinasi reiktų daugiau pasimokyti. Jei sapnuojate, kad pakliūnate į tamsą, artimiausiu metu galite sunkiai susirgti. Jei sapne matote draugus einančius į tamsą, perspėkite juos, kad būtų atsargesni ir nepakliūtų į kokią nelaimę. (0)
Tapyti - Ko nors tapymas sapne dažniausiai reiškia darbą be atlygio, o tapymas kieno nors paveikslo - didelį džiaugsmą ir pelną. Jei sapne tapote save, artinasi liga ir nelaimingas gyvenimas. (0)
Teisėjas - Teisėjo matymas sapne reiškia išgąstį ir nemalonumus. Pavargusio teisėjo matymas - įvairius vargus. Sapnavimas, kad turite bylą teisme, perspėja, kad būtumėte atsargesni ir nepapultumėte į teisėsaugos rankas. Buvimas teisėju sapne reiškia didelius nemalonumus. Jei sapne patiriate teisybę, greitai susilauksite ištikimos meilės. (0)
Telegrama - Jei sapnuojate, kad siunčiate telegramą į užsienį, greitu laiku turėtumėt gauti pasiūlymą atvykti į gerą ir pelningą darbą. Kitu atveju telegramos siuntimas reiškia kokią nors nemalonią, bet greitai praeinančią, žinią. Jei sapne telegramą gaunate iš pažįstamo žmogaus, greitu laiku kas nors paprašys Jūsų paslaugos ar gausite pasiūlymą kokiam darbui. (0)
Testamentas - Jei sapne rašote testamentą, mirs kažkas iš pažįstamų. Jei prie testamento dalyvaujate, kaip liudininkas, saugokitės kokių nors nesusipratimų. Jei sapne matote tvirtinant testamentą, gali būti, kad neteksite turto, o jei sulaužomą (panaikinimą) - bus daug džiaugsmo. (0)
Teta - Sapne matyti tetą ar su ja kalbėtis dažniausiai reiškia didelę nesantaiką šeimoje. Jei sapne su teta tariatės dėl gyvenimo, saugokitės netikėtų ligų. (0)
Tėvai - Sapnuoti tėvus (gimdytojus) reiškia sėkmę gyvenime. Jei sapnuojate, kad su jais tariatės gyvenimo reikalais, Jūsų priešininkai turės didelių nuotolių. Jei sapnuojate tėvus mirusius, greitai išgirsite kokią nors naujieną. Jei sapne tėvus išvarote iš namų, laukia didelė nelaimė. Jei sapne mušate tėvus, gyvenime baisiai nesiseks. Jei sapnuojate, kad Jūs esate motina ar tėvas, tai gali reikšti šeimos sumažėjimą. (2)
Tėvas - Sunkiai dirbančio tėvo matymas sapne ir nepadėjimas jam reiškia, kad galite nuo kitų nukentėti. (0)
Tinginiauti - Tinginiavimas sapne reiškia sunkų ir vargingą gyvenimą. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2023 Likimas.lt