Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Šernas - Sapne šernas dažniausiai reiškia priešus, norinčius Jums pakenkti. Šerno užmušimas sapne reiškia priešų nugalėjimą, o šerno mėsos virimas - turtų pagausėjimą. (0)
Šiaudai - Sapne matomi į pundus surišti šiaudai reiškia netikėtos dovanos gavimą. O perkami šiaudai - blogus metus. (0)
Šiluma - Sapnas, kuriame jaučiate šilumą, perspėja, kad saugotumėtės pagundos ir nepapultumėte į nuodėmęs. Jei sapnuojate, kad turite didelę temperatūrą, saugokitės nušalimų. (0)
Širdis - Žmogaus širdies matymas sapne reiškia didelius sunkumus. (0)
Širšės - Širšių gaudymas sapne reiškia didelius nemalonumus. Jei sapne širšės sugelia, vadinasi reikia saugotis galimų ligų. O būti širšių užpultam (-ai) ir atsiginti - laimę. (0)
Šluoti - Jei sapne ką nors šluojate, greitu laiku turėsite didelį pasisekimą meilėje. Jei sapnuojate, kad pasidarote naują šluotą, įvairiuose reikaluose Jus lydės sėkmė. (0)
Šmėkla - Sapne matoma šmėkla dažniausiai reiškia nuliūdimą ir išgąstį. Baltą šmėkla sapne reiškia gerą ir laimingą nuotykį. Jei sapne Jūs esate su juodais šmėklos rūbais, saugokitės netikėtos mirties. Jei sapne matote daug šmėklų, laukia nuliūdimas ir nemalonumai. (0)
Šokis - Šokančio jaunimo matymas sapne reiškia, kad gausite gerą ir linksmą naujieną. Sapne šokančios senos moterys pranašauja, kad greitu laiku bus kieno nors vestuvės. Jei sapne šokate ir Jūs, toks sapnas Jums reiškia nepaprastą džiaugsmą. (0)
Šonkauliai - Sulaužytų šonkaulių matymas sapne reiškia didelę nesantaiką šeimoje. Buvimas pačiam (-iai) su sulaužytais šonkauliais sapne reiškia, kad reikia saugotis piktadarių. Jei sapne matomi sveiki šonkauliai, toks sapnas reiškia santaiką su visais žmonėmis. (0)
Šulinys - Sapne matomas šulinys ar iš jo semiamas vanduo reiškia, kad niekada nepritrūksite turtų. Jei šulinys pilnas švaraus vandens, toks sapnas reiškia turtingumą, o nešvaraus - įvairius nepasisekimus gyvenime. Sapnas, kad maudotės šulinyje, pranašauja sunkias ligas. Įkritimas į šulinį - netikėtą smūgį. (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt