Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

2012 metų horoskopas

2012 metų horoskopas Avinui

Nuo pačios Naujųjų metų pradžios Avinai galės lengviau atsipūsti. Jų ženklą paliks Juodasis mėnulis, todėl ištisus devynis mėnesius Avinus persekiojusios nesėkmės, baimės ir įtampos pagaliau liausis.

Todėl tie Avinai, kurie sugebėjo išsaugoti savo verslo pozicijas, neleido įsišėlti šeimyniniams skandalams, galės mėgautis santykinai ramiu gyvenimu, kurio jūs jau senokai laukėte.

Galite tikėtis gausesnių pajamų, arba naujų pajamų šaltinių. Tačiau būkite atsargūs, nes galite būti gundomi „nešvariais“ ar neteisėtais pinigais. Vėliau likimas gali pareikalauti iš jūsų ataskaitos už jūsų silpnumą.

Pasistenkite vengti ne tik rizikingos veiklos, bet ir poelgių. Kurį laiką jus gali persekioti techniniai gedimai. Gali būti padidėjusi avarijų tikimybė, todėl vairuokite atsargiau ir pasistenkite neviršyti greičio. Konfliktai ir reformos gali neatnešti pageidaujamų rezultatų.

Nuo birželio vidurio Jums bus palankus metas užmegzti naujas pažintis, mokintis, tvarkyti teisinę dokumentaciją, tai pat keliauti.

Šį 2012 metų horoskopą parengė astrologė Violeta Liaugminienė.
Tinklapio lankytojų komentarai (5)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2019 Likimas.lt