Vaikystė

Kažkada , kai dar buvau maža mergytė, susapnavau sapną, kad Sedėjau vilniuje vienoje vietoje, i ten buvo daug laiptųų, Buvo ruduo. Buvau su drauge , tuo metu su ja bendravau, matyt todel ji ir buwo wiena is mano sapno weikeju ;) ir sededama su ja , ziuiu uz medzio slepiasi du vaikuciai ir renka kastonuss kad su mumis pakariaut. Praejo keli metai nuo sapno. Sedziu toje pat vietoje su ta pacia drauge (kazkaip po ilgo nebendrawio, apie metus nesimatymo , susitikusios buwom) ir staigai, du, zymiai jaunesni vaikučiiai ziuriu uz medžio. Staiga, pamatau, jie renka kaštonus... ir pradėjo metytis, deja nesekmingai. :) Po poros dienų, pagalvojau ,i prisiminiau, sapnas issipilde, ir lyg buciau ateiti pamaciusi,bet nuostaba buvo gan didele.

Kažkada, kai dar buvau maža mergytė, susapnavau sapną, kad sėdėjau vienoje vietoje Vilniuje, ir ten buvo daug laiptų. Buvo ruduo. Buvau su drauge - tuo metu su ja bendravau. Sėdėdama su ja, žiūriu - už medžio slepiasi du vaikučiai ir renka kaštonus, kad su mumis pakariaut.

Praėjo keli metai nuo sapno. Sėdžiu toje pat vietoje, su ta pačia drauge - kaip po ilgo nebendravimo, apie metus nesimatymo susitikusios buvom. Ir staiga - du žymiai jaunesni vaikučiai už medžio renka kažtonus... Ir pradėjo mėtytis, deja nesėkmingai :)

Po poros dienų, pagalvojau ir prisiminiau - sapnas išsipildė, ir lyg būčiau ateitį pamačiusi. Nuostaba buvo gan didelė.
 
2009-11-08 16:09:43
Ruta, beatrym

Rodyti daugiau iš kategorijos: Įvairūs išsipildę sapnai.
Tinklapio lankytojų komentarai (1)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Sapnas išsipildė? Norite apie jį papasakoti ir kitiems? Tuomet spauskite čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt