Stojant į universitetą

Pirmąkart stojant į universitetą sapnavau, kad stoviu ant tilto ir dainuoju, bet įkritau į upelį ir toliau dainavau. Tais metais neįstojau.

Vėl stojau į universitetą. Ir vėl sapnavau, kad dainuoju ant didelio kalno (bandžiau stoti į labai prestižinę specialybę). Tačiau sapne dangus virš manęs dainuojančios buvo rūškanas ir rausvas, lyg vakarėjant. Padainavusi, nulipau nuo kalno įsitvėrusi raumeningą vyruką. Vėl neįstojau. Dar gi susilaukiau patyčių iš nedraugų, kurias didvyriškai atlaikiau. Tais metais taip pat dar sapnuodavau skarmalus, ar kad esu bomžė, kas pranašavo man nesėkmę.

Kitais metais prieš stojimą pradėjau sapnuoti nuostabiai gražius, žėrinčius, gėlėtus audeklus. Iš jų kirpau gėles savo suknelei. Įstojau į universitetą!
 
2010-11-03 20:58:29
Orchidėja

Rodyti daugiau iš kategorijos: Įvairūs išsipildę sapnai.
Tinklapio lankytojų komentarai (4)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Sapnas išsipildė? Norite apie jį papasakoti ir kitiems? Tuomet spauskite čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt