Perduotos mintys

Vieną dieną sugalvojau, kad man reikėtų ant sienos iškabinti iš mamos ir iš tėčio pusės jų tėvų, seserų ir brolių nuotraukas. Tiesiog į gražius rėmelius iškabinti ant vienos kambario sienos, kad galėtų mano vaikai ir, šiaip, kam įdomu, pasižiūrėti į mano senelius dėdes ir tetas.

Iš tėvelio pusės likusi yra viena sesuo - mano teta, o kiti šeši - dvi sesės (mano tetos) ir keturi broliai tame tarpe ir mano tėtis jau mirę. Aš iš tėčio pusės nuotraukas galėjau surasti tik pas šitą tetą kuri dar gyva. Tačiau vis šitas mano užmanymas kažkaip tai užtruko. Niekaip aš neprisiruošiau nueiti pas tą tetą nuotraukų pasirinkti, kurios man būtų gražios ir man tiktų ant sienos. Ir po kokio mėnesio šita teta, pas kurią žadėjau eiti nuotraukų, užeina pas mano mamą ir sako:

- Šiąnakt sapnavau sapną, kad Antanas (mano tėtis) jos prašo nuotraukų. Ir ji šitas nuotraukas turi atnešti man. Mano tetai neaišku, kokių nuotraukų jam reikia. Tada mano mama išsigando ir papasakojo šitai mano tetai, kad aš ruošiuosi iš jos atsirinkti jų visų nuotraukas ir susikabinti ant sienos.

Tai reiškia, kad mano tėtis per sapną jai perdavė mano mintis. Ir jis pritaria mano sumanymui. Mano teta yra išsilavinęs žmogus ir panašiomis istorijomis bei sapnais netiki, tačiau dėl šio sapno ji susimąstė.
 
2008-01-06 19:33:21
rapsodija

Rodyti daugiau iš kategorijos: Įvairūs išsipildę sapnai.
Tinklapio lankytojų komentarai (4)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Sapnas išsipildė? Norite apie jį papasakoti ir kitiems? Tuomet spauskite čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt