Neįtikėtina

Prieš gerą pusmetį susapnavau, kad leidau vakarą su sau jaunesniu jaunuoliu, o tikrovėje tai tik taip mane pakalbindavo ir tiek. O aš tai nelabai imdavau galvon. Bet vieną vakarą su draugu užsuko į svečius. Kiek ilgiau pasėdėję pradėjo meilintis ir, kas keisčiausia, atsitiko tai, ką susapnavau.

Po kurio laiko vėl kažką panašaus susapnavau ir vėl tas pats atsitiko realybėje. Bet prieš einant gult piktai apie jį pagalvojau, nes buvo su draugu užėjęs pasiskolint pinigų. Pasijutau išnaudojama ir galvoju su juo rimtai pasikalbėti dėl mūsų santykių, kad būtų aišku jam, ko aš noriu iš, ir kad suprastų bei gerbtų mane. Nes kur gyvenu, nei su vienu vyru nesusidedu, tik kai jis užeina pas mane.

Taip nutiko, kad vakar vėl susapnavau, kad vakaras buvo mūsų, ir nuojauta kužda, kad sapnas vėl išsipildys. Ir pati nesuvokiu, kaip tai galima, kad susapnavus, dar realiam gyvenime nutikt. Bet įsitikinau, kad verta tikėti sapnais ar jų įspėjimais, nes kaip sakoma - nuo to nepabėgsi.
 
2009-04-28 00:27:05
džeine

Rodyti daugiau iš kategorijos: Įvairūs išsipildę sapnai.
Tinklapio lankytojų komentarai (3)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Sapnas išsipildė? Norite apie jį papasakoti ir kitiems? Tuomet spauskite čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt