Grįžti atgal į pasakojimą "Mano kaimynes paslaptys"
Tinklapio lankytojų komentarai (67)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Kiti komentarų puslapiai: 1, 2, 3.
 
2007-07-19 10:29
Diliara
Teksto aiškinimas: "Iš kur ji čia atsirado, nežino net mano tėvai" - gal taip yra dėl to kad ši senelė atsikėlė anksčiau nei jūs ir paprasčiausia nebendrauja su tavo tėvais (uždarų žmonių būna). "moteris vaikštinėja aplink savo namą ratais su kažkokiu pagaliu vis padaužydama jo sienas. O kartais sustoja vidury savo kiemo, iškelia rankas (su pagaliu) ir ima jas purtyti." - moteris paprasčiausia tiki prietarais pasak kurių apejus namą ir padaužius medine lazda iš namo sienų yra išvaroma bloga energija, o poto tiesiog nusikrato ją nuo savęs. "Naktimis jos lange ilgai dega šviesa, o paskui žybsi mėlyna šviesele, lyg ji kam nors perduotu kažkokį signalą." - gal moteris ilgai skaito knygą, o poto dar negalėdama užmigti įsijungia televizorių?:D "Keista, bet visų šunų ir kačių, užsukusių į jos kiemą, daugiau niekada nebemačiau."- nieko čia keisto jei ji nemyli gyvūnų ir juos išvaiko, o gal ir pati turi kokį katiną, bet nesi jo pastebėjusi nes abejojiu ar stebi jos namą 24 valandas per parą. "Tos senutes labai ilgi (žemiau užpakalio) žili plaukai. Ji visada vaikščiodama aplink savo namą juos pasileidžia. " - na ir vėl nesamonė negi negali būti kad ji nuo vaikystės augino plaukus, o pasileidžia juos todėl kad prasivedintų, galva mažiau prakaituotų, juk nėra lengva su ilgais plaukais. "mėnulio šviesoje, savo kambario lange, pamačiau tos senutes veidą. Ji buvo prisikišusi prie lango ir mėgino kažką įžiūrėti... "- o tu nepagalvojai kad ten buvo tavo laki vaizduotė, tau pasivaideno, arba jei jūsų namai greitimai stovi tai tebuvo jos atspindys nuo gretimo namo lango? "Kartais man atrodo, jog ji žino, kad aš ją stebiu."- Gal kartais ji pastebėdavo kad ją stebi, arba perdaug prisisvaigai.
 
2007-07-19 10:13
Dovile
Grazi pasaka.
 
2007-07-17 10:52
Satanistica 
Arba ta senutė neturi ką naktimis veikt, arba tu sergi paranoja. Vienaip ar kitaip tikiu, kad ji tave galėjo išgąsdinti, bet juk viskas baigėsi? Taigi nereikia bijot senų žmonių. Gal ji tiesiog lunatikavo.. ;D Tad neimk taip giliai į širdį, visko galima prisigalvot, bet nemanau, kad ji norėjo, tau padaryti ką nors blogo.
 
2007-07-14 16:20
wow
dieve esu labai panasaus tokio susapnavus....siaubas baisu
 
2007-07-14 12:53
baisintuke
kaip gerai! kad man taip nera!
 
2007-07-13 21:55
o
o my god!!! siaubas!!!
 
2007-07-13 20:42
bloodheart
o tai tikra..beje ta kaimyne ..kiek jai metu?
Kiti komentarų puslapiai: 1, 2, 3.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt