Mano kaimynes paslaptys

Gyvenu nedideliame Lietuvos miestelyje. Mūsų šeima nėra labai turtinga, tačiau šiokį tokį namelį turime. Jis stovi miestelio pakrašty, labai netoli miško. Visai šalia mūsų yra dar vienas labai keistas namas, greičiau jau baisi landynė. Jame gyvena sena moteriškė. Iš kur ji čia atsirado, nežino net mano tėvai.

Aš kartais stebiu senutę pro užuolaidos plyšį. Ta moteris vaikštinėja aplink savo namą ratais su kažkokiu pagaliu vis padaužydama jo sienas. O kartais sustoja vidury savo kiemo, iškelia rankas (su pagaliu) ir ima jas purtyti. Naktimis jos lange ilgai dega šviesa, o paskui žybsi mėlyna šviesele, lyg ji kam nors perduotu kažkokį signalą.

Keista, bet visų šunų ir kačių, užsukusių į jos kiemą, daugiau niekada nebemačiau. Tos senutes labai ilgi (žemiau užpakalio) žili plaukai. Ji visada vaikščiodama aplink savo namą juos pasileidžia.

Kartais man atrodo, jog ji žino, kad aš ją stebiu. Tačiau lioviausi tą daryti po vieno įvykio, kuris vyko 2006-07-20. Tą naktį man suskaudo pilvą ir aš nusprendžiau eiti į tualetą. Prasimerkiau ir mane sukaustė siaubas - mėnulio šviesoje, savo kambario lange, pamačiau tos senutes veidą. Ji buvo prisikišusi prie lango ir mėgino kažką įžiūrėti... Užsimerkiau ir ėmiau melstis. Norėjau kviesti mamą, bet jutau, kad negaliu nė garso išleisti. Iki šiol labai bijau gyventi jos kaimynystėje.
 
2007-07-13
Agne

Rodyti daugiau iš kategorijos: Įvairūs pasakojimai.
Tinklapio lankytojų komentarai (67)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt