Sapnas iš ateities

Prieš 5 metus sapnavau ryškų, šviesų sapną, kad esu pusiasalyje. Aplink vanduo, pusiasalio viduryje rausvai žydi obelis. Ant akmenų, pakrantėje sėdi mano dukrytė ir vyresnis berniukas (tada dukrytei buvo 2 metai, o berniuko nepažinojau).

Po metų visai neplanuotai išvažiavome į Airiją, įsikūrėme netoli jūros. Buvo pavasaris. Labai nustebau, kad medžiai Airijoje žydi rausvai! Kartu nuomojome namą su šeima, kuri turėjo berniuką, metais vyresnį už mano dukrytę. Vaikai per keletą metų labai susidraugavo. Sapnas išsipildė neįtikėtinai.

Dar net neplanuojant išvykti į Airiją, dažnai sapnuodavau autobusus, kurių reiso numeriai iš 3 skaitmenų ir nuolat mainosi. Kad sapnai iš ateities įvykių, įsitikinau nuvykusi į svečią šalį.
 
2009-07-17 21:34:21
Orchidėja

Rodyti daugiau iš kategorijos: Geri sapnai.
Tinklapio lankytojų komentarai (5)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Geras sapnas išsipildė ir norite apie jį papasakoti? Tuomet spauskite čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt