Grįžti atgal į pasakojimą "Kažkas keisto..."
Tinklapio lankytojų komentarai (10)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
 
2018-10-07 17:40:25
augsute 
gerai
 
2018-08-25 20:22:56
briana sherry 
I feel very happy to share my great and wonderful testimony with everyone on this site,I was married for 4 years to my husband and all of a sudden another woman came into the picture he started hating me and he was abusive.but i still loved him with all my heart and wanted him at all cost.... He filed for divorce and my whole life was turning apart and i didn't know what to do, he moved out of the house and abandoned me and the kids... my very close friend told me about trying spiritual means to get my husband back and introduced me to a spell caster so i decided to try it. although i didn't believe in all those things then when he did the special prayers and spell, after 2 days, my husband came back and was pleading that he had realized his mistakes I just couldn't believe it, anyway we are back together now and we are happy in case anyone needs help here is his email address; gbojiespiritualtemple@gmail.com His spells is for a better life OR call his number +2349066410185 or contact him on his website : http://gbojiespiritualtemple.website2.me
 
2017-05-21 21:09:47
@lukyteee123
Keista aš manau kad tik halucinacijos nes taip nutinka kai žmonės juo suserga ar kažkas tokio keisto ir man buvo panašu dalyku kurie nutiko seniai bet viska pamirštu greitai apie tokius keistus dalykus.
 
2016-02-02 08:44:00
Oksana1 
Sveiki sau seima zadam pirkti nama bet pradejom neramiai miegoti jaudulys daznai buna sirpuliai nueina per kuna , nejaukiai kaskaip dar nenusipirkom to namo bet kaskaip nejaukiai justis pradejom , ar tai gali buti kaskoks zenklas pries tai buvo viskas gerai .
 
2015-11-29 01:41:55
Keretoja
Atlieku įvairius kerėjimus už nedidelę kainą. whitemagicworld57@yahoo.com
 
2015-01-15 00:23:09
Arvydas 
Be to, svarbu gali būti laiko faktoriai. Pvz. savaitės diena, valanda, mėnulis ir t.t...
 
2015-01-15 00:20:34
Arvydas 
Sveiki, kažkiek tyrinėju tokius reiškinius. Yra šiek tiek žinių kas tai gali būti. Jūsų šią istoriją radau per google, būtent kažko panašaus ieškant. Jeigu ne paslaptis, gal galima sužinoti jūsų ėjimo visą maršrutą, iš kur ir pro kur ėjote? Kokiame mieste? Na jeigu įmanoma kuo tiksliau, su kiekviena gatvele, net kur prieš tai ėjote, kad galima būtų pakartoti. Tas svarbu. Tokių situacijų yra buvę Rusijoje, dėl to įdomu jų paieškoti ir Lietuvoje. Kartais žmonės eidami labai konkrečiu maršrutu išvysdavo kažką tokio ko paprastai toje vietoje nėra, pvz. kažkokį pastatą, sąlą upėje ir t.t... ir pan. Maršrutas šiuo atveju labai svarbus faktorius. Tai kaip savotiškas ritualas, padedantis pakliūti į tam tikras dimensijas ar kitą laiką ar paralelę, vietą ar prie jos priartėti. Tibete piligrimai taip apie kalnus visokius vaikšto, tai yra savotiškas ritualas. Pats ėjimas, kad ir ne visai sąmoningu ar logišku maršrutu irgi turi panašią galią. Einama pro tam tikras vietas, kurios turi tam tikrą energetiką, pvz. nuo to kas vyko kažkada šalia jų ir t.t... Ir tokiu būdu žmogui gali tapti prieinami labai keisti pasauliai. Maršrutai gali trukti ir kelias valandas, o tik kulminacijoje jo kažką tokio patirti, bet jeigu einant ne visą maršrutą, tai po to pvz. gali nepasikartoti.
 
2013-05-14 18:25:51
Karolina
Tikrai keista!!!!!
 
2012-11-20 14:56:56
Ieva
Nebežiūrėk Pagiežos ir nesivaidens berniukai :D
 
2012-10-26 13:42:20
Kaneris 
Na, net nežinau, man nėra tai buvę. Be to galėjai atidžiau įsižiūrėt į tą berniuką, arba gal už kampo jis kur nors buvo pasislėpęs..
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2019 Likimas.lt