Kažkas keisto...

Sveiki, norėčiau papasakoti gal gana keistus dalykus. Aš juos mačiau jau gan seniai, bet iš galvos dar neišeina. Tai papasakosiu keletą tokių pavyzdžių.

Neatsimenu kada, bet su tėvu ėjome kažkur vidury dienos į parduotuve. Pažiūrėjau į žeme, žiūriu kažkoks pilkas mažas butelis nuriedėjo. Ech, galvoju butelis kaip butelis. Truputi paėjau į priekį ir vėl atsisukau. Jokio butelio nebuvo. Žinot, tas butelis buvo gan keistas, kaip sako vaiduokliu tokia spalva įdomi, tai ir tas butelis toks panašus.

Viena diena ėjau iš muzikos mokyklos. Aš gyvenu šalia mokyklos, tai, aišku, šalia jos ir stadionas yra. Dar prie to stadiono auga žiauriai dideli medžiai. Buvo tamsu, einu ir žiūriu - stadione kažkas aitvarą skraidina (bent taip aš maniau), ir dar tokį švytintį. Žinot, tie medžiai užstoja, tai aš vis einu einu ir žiūriu į ta aitvarą. Vis einu ir mastau, kas galėtu tokiu metu tą aitvarą skraidint. Priėjau prie stadiono, o ten nei gyvos dvasios... Ir aitvaro švytinčio nebuvo...

Dabar papasakosiu apie berniuką mažą. Ėjau pro ta pačią vietą, maždaug kur pamačiau butelį. Prie tos vietos yra muziejus, aptvertas su tvora. Tai, žiūriu, atsisėdęs ir į tvorą įsikibęs mažas vaikas. Nusukau žvilgsni kelioms sekundėms ir vėl atsisukau - ano jau nebebuvo. Ir tuo metu nieko aplinkui nebuvo.

Nežinau net ką manyt. Nors tai buvo gan seniai, bet galvoje dar įstrigę...
 
2012-05-19 13:04:28
Toma

Rodyti daugiau iš kategorijos: Įvairūs pasakojimai.
Tinklapio lankytojų komentarai (15)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt