Vaiduoklis

Praeitą pavasarį nutiko keistas dalykas. Išėjau į mišką su šuniuku gėlyčių. Šiaip, tai šunį pavedžiot reikėjo. Miškas prie kapų. Einam - taip tylu, paukšteliai čiulba, gera. Na ir pamačius gražias gėlytes prie eglynėlio ir einu link jų. O šuo atsisėdo ir ne iš vietos - kaip sustingęs žiūri į mane išsigandusiu žvilgsniu. Galvoju, kas jam čia darosi, vis viena jėga nutempiau aš jį prie eglynėlio ir sėdau gėlyčių skinti.

Šuo neramiai lakstė aplinkui ir kai pradėjo loti tokiu galingu balsu, tai net pašiurpau. Žiūriu, ką jis ten mato, bet aš nieko nematau. Staiga atsirado žmogus juodu džemperiu ir šviesiomis kelnėmis, ir vaikšto pirmyn, atgal tame eglynėlyje. Nejauku pasidarė, tai ėjau namo, bet kai atsisukau - ten jau nieko nebuvo. O šuo dar šnairavo ir skuodė greičiau namo... Turbūt vaiduoklis ten buvo, ne s ant žmonių jis taip neloja. Ir tokia baimė iš šuns jautėsi, kad dar taip nebuvę.
 
2010-03-29 16:53:23
Paulina

Rodyti daugiau iš kategorijos: Pasakojimai apie vaiduoklius ir dvasias.
Tinklapio lankytojų komentarai (53)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt