Nelaiminga meilė?

Kai tai nutiko, aš buvau studentė. Gyvenau bendrabutyje su kambariokėmis. Žiūrėjome televiziją. Staiga išgirdome kažkokį garsą. Pamanėme, kad čia vaikinai, todėl uždangstėme langus. Jie dažnai mėgdavo palipti kopėčiomis ir pažiūrėti, ką veikiame. Ėjom toliau prie savo reikalų. Štai ir vėl garsas. Neatkreipėm dėmesio. Tuomet sujudėjo lempa, sumirguliavo televizorius ir dingo elektra. Pažiūrėjome per langą. Visur kitur šviesos degė. Nusprendėm, kad išmetė saugiklius, bet viskas buvo gerai. Nuėjome anksčiau miegoti.

Nubudau ketvirta valanda ryto, nors taip niekada nebuvo nutikę. Verčausi ant kito šono ir pamačiau besikratančią grupiokę. Šokau iš lovos, bet kai atėjau, ji nurimo. Kai nurimau pati, užmigau.

Kita diena buvo šeštadienis. Dėjomės pačius svarbiausius daiktus (mobilųjį, pinigine...) ir kambariokei šovė mintis paskambinti nuomotojams bei paklausti visos šio buto istorijos. Pasirodo, šiame bute nusižudė jauna mergina. Viskas dęl meilės. Nuomotoja išsigando,kad dėl šio pasakojimo mes nebegyvensime čia. Nusprendėm pasilikti, nes iki mokslo metu pabaigos buvo likę tik mėnuo. Bet kitais metais jau galvojome ieškotis kito buto.Taip ir padarėm.

Po skambučio vis dar girdėjosi visokie garsai, dingdavo elektra, nuo lentynų nukrisdavo daiktai ir t.t. Kartą net girdėjome, kaip kažkas... na, žinot patys... Po to verksmą ir bildesius tokius, kaip kažkas nukristų nuo laiptų.

(šis pasakojimas buvo parašytas 2008-03-18, o tik patalpintas vėliau...)
 
2009-01-16 21:01:22
Studente

Rodyti daugiau iš kategorijos: Pasakojimai apie vaiduoklius ir dvasias.
Tinklapio lankytojų komentarai (25)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt