Mergaitės verksmas

Praėjusią vasarą svečiavausi pas pusseserę. Ji gyvena nuosavame name, mažame kaimelyje. Namai aplink labai seni, mažai žmonių tegyvena... Prieš jos namą stovi labai senas namas. Atrodo, lyg būtų po gaisro - be langų, be durų. Viena siena išgriuvusi, viena pusė stogo taip pat.

Vieną dieną pusseserė turėjo važiuoti, o aš likau viena namuose. Atsiguliau į lovą ir girdžiu kažką verkiant lauke. Tas garsas man priminė mažo vaiko verksmą. Atidariau langą, bet nieko įtartino nemačiau. Balsas sklido iš to, priešais esančio, namo. Paliko smalsu, kas ten galėtų būti, juk ten tik griuvėsiai. Tad nusprendžiau nueiti pažiūrėti.

Atidariau senus surūdijusius namo vartelius. Verksmas nutilo. Apėjau aplink namo griuvėsius, kaskart pasižiūrėdama pro namo skyles languose. Jame mačiau krosnį. Visur buvo juoda, pilna degėsių. Namas buvo po gaisro. Nieko neradusi išėjau namo.

Kai papasakojau pusseserei, ką girdėjau, ji man papasakojo, kad prieš 7 metus tame buvo sudeginta maža mergaitė. Kai jos mama su ja užsirakino ir padegė. Ir nuo to laiko ten kartais girdisi verksmas...

Išsikvietėme kunigą ir verksmai pasibaigė...


(šis pasakojimas buvo parašytas 2008-06-30, o tik patalpintas vėliau...)
 
2009-01-16 22:50:45
agne

Rodyti daugiau iš kategorijos: Pasakojimai apie vaiduoklius ir dvasias.
Tinklapio lankytojų komentarai (50)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt