Besivarstančios krosnies durelės

Tikėsit ar netikėsit, čia Jūsų reikalas, mano reikalas papasakoti jums, ko aš bijau. Gyvenu 2 aukštų name. Namas nėra senas – kokių 4 metų senumo. Jame nebuvo jokių mirčių, jokių savižudybių ir pan. Na, bet aš tiek žinau.

Tai va, problema tokia, jok kiekvieną vakarą, kartais net ir dieną (bet dažniausiai kai aš būnu viena) dedasi nesąmonės, kurios jau mane baugina. Tame name yra katilinė (krosnis, pečius ar kaip pavadinti), kūrenama malkomis, tai reikia kūrenti. O kai atidarai tos krosnies dureles, tai toks garsas būna.

Kai būtų viršuje, tai girdžiu, kai atsidaro tos durelės ir kišamos malkos! O namie aš viena... Galvoju grįžo vyras namo, pasižiūriu pro langą – mašinos nėra. O tai kas tada šeimininkauja? Pirma mintis, kad įlindo koks vagis. Bet juk šuo yra apačioje – juk būtų sulojęs, pagalvojau. Na, galvoju, kas bus, tas. Pasiėmiau dujų balionėlį ir einu į apačią pažiūrėti, kas ten šeimininkauja. Na ir ką jus manot? Nueinu ir nieko nėra. Net žymės, kad kas būtų buvę, o krosnis užgesus. Bet aš juk girdėjau, kaip ja kūreno. Dar taip šyptelėjau ir pagalvojau garsiai: „Viskas, šarai sukas“. Papasakojau viską savo vyrui, tai tas tik pasijuokė ir sakė, kad 100% pasigirdo.

Paskui dar keistenybės... Girdžiu, kad kas lipa laiptais, bet ne tykiai, o gerai žingsniais. Katinas juk taip nelaipioja, nebent 80 kg. svertų. Taip pat dingsta mano daiktai, o atsiranda visiškai kitoje vietoje.

Sumąsčiau išsikviesti ekstrasensą. Sakau, gal jis pamatys, padės, kuo galės. Apvaikščiojo, aptyrinėjo. Gavau atsakymą, kad tame name tuoj pačioj katilinėje buvo nusižudęs žmogus ir jo siela neranda vietos.

O mes naujakuriai ir niekas mums nepasakojo, dėl ko parduota. Tik pasakė, kad išvyksta į užsienį... Na ir nesigilinau, o su kaimynais tai dar nebuvo tokie geri santykiai, kad klausinėtum dėl ko ir kas... Kaip tokiais atvejais daroma, išsikviečiau kunigą, kuris pašventino namus visur. Atrodo kaip ir nebesigirdi, bet vistiek nejauku ir ieškau naujo namo, nes jame aš gyvent nebenoriu. Baisu, kai savo namuose jautiesi nejaukiai.

Mano vyras skeptiškai į visą šitą pažiūrėjo ir nelabai nori keisti gyvenamą vietą, bet viliuosi, kad sutiks. Vieną žinau - rasiu naują ir tikrai išsiklausinėsiu, kas, kaip ir kodėl. Nebenoriu nuomininkų iš kito pasaulio...
 
2008-03-16
Neprisistačiusi lankytoja

Rodyti daugiau iš kategorijos: Pasakojimai apie vaiduoklius ir dvasias.
Tinklapio lankytojų komentarai (75)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt