Telepatija

Na, net nežinau nuo ko pradėti... Norit tikėti norit ne. Čia jūsų reikalas. Bet mano krikštamotę ir jos 7 m. berniuką sieja telepatinis ryšys. Kai jis buvo kokių 3 metukų, dažnai krisdavo iš lovos. Ji visą laiką pabusdavo tuo metu, kai jis krisdavo. Kai būname kartu, pati pastebiu, kad krikštamotė ir pusbrolis (jos sūnus) beveik nebendrauja žodžiais.

Būna taip: ji paima ką nors, pavyzdžiui, įpila stiklinę vandens ir jau neša mažiui, o jis atsisuka ir pasako mama noriu vandens. Anksčiau netekdavau žado, o dabar stengiuosi nereaguoti. Bet vistiek pasidaro nejauku. Kai taip nutinka.
 
2009-01-03 00:00:49
Mantė

Rodyti daugiau iš kategorijos: Pasakojimai apie nepaprastus sugebėjimus.
Tinklapio lankytojų komentarai (27)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt