Telepatija

Aš esu susidūrusi su telepatiniais reiškiniais, kuriuos patyrė mano mama. Pirmą kartą tas buvo tuomet, kai aš dar buvau puberė (paauglė).

Turiu patėvį. Jis mūsų labai nekentė, kaip ir šiuo metu jaučia tą pačią neapykantą, tačiau niekas nežino jos priežasties. Kaip visada, jis konfliktus keldavo kaltindamas mus, vaikus, ir po to pereidavo prie mamos. Ir kažkaip tuo metu buvo „įsivairavęs“ labai stiprus konfliktas su grasinimais nužudyti ir nusižudyti. Ir jis išdrįso suduoti ties miego arterija, ir tuo metu mano mamos žvilgsnis nukrypo link telefono. Po 10 minučių pasigirdo durų skambutis. Už durų buvo mano vyresnieji broliai. Įbėgę broliai pradėjo klausinėti, kas nutiko, ir tramdyti kumščiais mūsų patėvį. Mama nustebo, kaip jie 12 val. nakties sugalvojo užsukti pas mus į namus. O jų žodžiai nuskambėjo labai mistiškai: „Mama, juk tu pati skambinai ir kvieteisi pagalbos“

Kitas nutikimas įvyko ne per seniausiai. Mano jauniausias brolis sugalvojo su draugais gamtoje pašvęsti ir pažvejoti. Jis išvyko pasiėmęs paprastą mobilų telefoną, kuris tą kart po poros valandų „užgeso“. Pašventęs, paskambino mamai, kad kažkas gula ant širdies, kad neramu... Mano mama patarė jam važiuoti namo, bet jis atsisakė. Po keleto valandų skambino man susinervinusi mama ir sakė, kad matė mano brolio miražą taip, lyg jis ten savo kambary ištiktųjų būtų stovėjęs. Ir kaip tik tą vakarą pametė jis tą mobilųjį ir buvo nepasiekiamas.

Taigi ir vėl suveikė telepatija. O aš dažnai sapnuoju sapnus, kurie išsipildo 2-3 dienų bėgyje. Ir svarbiausia, kad tie sapnai bloga pranašaujantys arba perspėjantys. Kartais aš bijau sapnuoti. Anksčiau į sapnus niekad nekreipdavau dėmesio.
 
2006-08-30
Monika

Rodyti daugiau iš kategorijos: Pasakojimai apie nepaprastus sugebėjimus.
Tinklapio lankytojų komentarai (79)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt