Mano gyvenimas - tikra mistika

Sveiki, turbūt sunku patikėti, bet turiu kažkokių galių ar tą šeštą jausmą nuo pat mažens. Niekada nesistengiau jo lavinti. Tiesiog visada tuo domėjausi. Viskas prasidėjo, kai man buvo kokie 8 metukai. Namuose turėjau bilduką, kurio nematydavau, bet visuomet su juo žaisdavau. Na tiksliau jis pats mane kviesdavo žaisti – užtraukinėdavo užuolaidas, išmėtydavo spintelėje buvusius pieštukus ir popierių, įjunkdavo šviesą ir t.t. Niekada jo nebijojau, o su laiku jis pats išnyko iš mano gyvenimo. Dabar man 24. Turiu stiprią nuojauta. Net vairuodama automobilį jaučiu, kur stovi policija, galiu prisišaukti žmogų mintimis, sapnuoju pranašiškus sapnus ir pan. Porą kartų esu mačiusi NSO, o papasakoti norėčiau atvejį, kai savo akimis mačiau vaiduoklį.

Buvo rudens pradžia. Aš su vyru ir tėvais važiavau į sodą. Sėdėjau priekyje, vyras vairavo. Visą kelią plepėjausi, staiga nustojau. Nors buvo silpnas rūkas, bet aš aiškiai pamačiau iš griovio (šalia kapinių) išlipusį ir vidury kelio lėtai žingsniuojantį jaunuolį. Puikiai pamenu, kai jis buvo apsirengęs – juodi džinsai, juoda odinė striukė ir kepurė juoda, na tokia aptemta, o rankos kišenėse... Vyras važiuoja kažkur 60 km/h greičiu, o aš noriu rėkt, kad stabdytų, bet negalėjau nei garso išleisti, man atėmė žadą. Pravažiavom tiesiog per jį ir viskas dingo. Aš dar pusvalandį negalėjau šnekėti, buvo šokas. Gerai, kad pati nevairavau, nes bučiau taip stabdžius, kad išlėktume visi per priekinį stiklą. Štai tokia istorija.

Tiesiog visada maniau, kad išvydus vaiduoklį pradėsiu klykti, o pasirodo neįmanoma...

Dabar auginu 2 metukų sūnelį, kuris taip pat mato dvasias. Be to sakoma, kad tokie vaikai pradeda viską daryti anksčiau. Kalbėt jis pradėjo nuo 2 metų (šiais laikais ir dar berniukui, tai tikrai anksti). Kalba jis normaliai, ne paukščių kalba. Neseniai sužinojau, kad mano mama anksčiau gydė žmones, rankų prisilietimu. Taip pat ir mano senelė. Na, žodžiu, mano gyvenimas – tikra mistika
 
2006-12-22
ausrele

Rodyti daugiau iš kategorijos: Pasakojimai apie nepaprastus sugebėjimus.
Tinklapio lankytojų komentarai (360)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt