Kažkas neįprasto

Nežinau net kaip pradėti... Turiu savyje kažką kitokio negu visi žmonės, tai pastebėjau prieš pora metų. Turiu be galo stiprią nuojautą. Dažnai dalykai kurie artimiausiu metu gresia artimiems žmonėms, pasiekia mane pirmą. Lyg priminimas, kad perspėčiau kitus, bet bėda tame, kad visai nežinau kuriam žmoguj tai atsitiks, bet aš jaučiu.

Mane krečia šaltis, kas kažkiek laiko jaučiu patankėjusį širdies darbą. Tokia savijauta kankina iki tol, kol įvyksta nelaimė. O kartais tiesiog būna nepaaiškinami sutapimai. Kai pagalvoju apie beveik neįmanomą dalyką, jis tą pačią akimirką ir atsitinka... Ir kai buvau pas ekstrasensą (tikrai patikimas žmogus, daugiau tokių neteko sutikti), jis man pasakė: „turi išmokti save suvaldyti ir siekti visko toliau, kad mokėtum panaudoti savo jėgas ten kur reikia, nes dabar jos yra labai stiprios ir tave vargina“...

Taip ir nežinau nuo ko pradėt...
 
2007-07-13
Laura

Rodyti daugiau iš kategorijos: Pasakojimai apie nepaprastus sugebėjimus.
Tinklapio lankytojų komentarai (111)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt